האם עיריית חיפה יצרה בעיית "טלאי על טלאי" בכדי לפתור את בעיית גן לילך? צילום: הרשתהאם עיריית חיפה יצרה בעיית "טלאי על טלאי" בכדי לפתור את בעיית גן לילך? צילום: הרשת

הורי גן “אורנים” בק. חיים מאיימים להשבית את הלימודים. הסיבה: “העירייה הכניסה אלינו ילדים מגן לילך הבעייתי והפכה את הגן לקופסת סרדינים”

בעיריית חיפה החליטו לפתור את בעיית האלימות ב"גן לילך" בקריית חיים, בפיזור ילדי הגן בין שאר הגנים באזור. אלא שמסתבר שזה יצר בעיה בשאר הגנים, כמו ב"גן אורנים" שם בגלל צירוף חמישה ילדים מגן לילך, לילדים אין מקום לשבת לאכול, ולדברי ההורים הם אוכלים ליד חדר השירותים. "לא ניתן להפוך את ילדינו לסרדינים, כי לעירייה אין פיתרון"


ארבעה ילדים בני חמש השליטו טרור ב”גן לילך” בקריית חיים, עם אלימות כלפי ילדים אחרים וכלפי צוות הגן. הורי ילדי “גן לילך” השביתו לפני שבוע ימים את הלימודים. העירייה הבטיחה למצוא פיתרון לבעיה הקשה.

אלא שנדמה ש”הפיתרון” שעיריית חיפה מצאה לבעיה – הוליד בעיה בגנים אחרים. עיריית חיפה החליטה לפזר את ילדי “גן לילך” בין הגנים האחרים בקריית חיים.

מלבד העובדה שהורי הגנים האחרים הביעו פליאה על כך שארבעת הילדים האלימים מגן לילך מועברים לגנים שלהם, הורי “גן אורנים” בקריית חיים מאיימים עתה להשבית את הלימודים.

ההורים טוענים: “הבטיחו לנו שהגן יהיה עם מספר מוגבל של ילדים- עד 23. עד עכשיו היו בגן 20 ילדים, הכניסו אליו השבוע ילדים מגן לילך. הגן קטן מאוד, הילדים היום לא ישבו ביחד בארוחת בוקר כי לא היה להם מקום. לא ניתן לכם לדחוס את ילדינו כמו סרדינים… לא ניתן שהילדים שלנו יאכלו לבד ארוחת בוקר כי אין להם מקום לשבת, אין מקום לעוד כיסאות במפגש”.

לטענת ההורים, בגלל צפיפות ומחסור במקום, חלק מהילדים הוזבו לאכול לבד ליד חדר הישרותים.

הם מאיימים בעיצומים אם בעיריית חיפה לא ימצאו פיתרון לבעיה.

מעיריית חיפה עדיין לא נמסרה תגובה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך