אב לארבעה מקריית מוצקין וצעיר מנתניה ביצעו עבירות מין בילדות בנות 9-17, שהכירו ברשת תחת שמות בדויים. המשטרה מחפשת קטינות נוספות שנפלו קורבן

שוטרי יחידת הסייבר בלהב 433 עצרו אתמול צעיר מנתניה בן 24 ואב לארבעה מקריית מוצקין, בן 48, בחשד שתחת פרופילים מזויפים יצרו קשר עם ילדות ברשת ובחלק מהמקרים ביצעו בהן עבירות מין. הצעיר מנתניה אף חשוד באינוס. המשטרה מחפשת אחר ילדות ונערות שנפלו קורבן לפרופילים המזויפים הבאים:

אתמול נעצרו על ידי יחידה 105 בלהב 433 שני חשודים בחשד לביצוע שורה ארוכה של עבירות מין לכאורה בקטינות.

על פי החשד, נהג אחד החשודים, צעיר בן 24 מנתניה ליצור קשר עם עשרות קטינות 9-17 והזדהה כנערה העונה לשם “שרית”. לאחר שביסס את הקשר עמן, ביצע בהן במספר הזדמנויות עבירות מין חמורות במרחב הווירטואלי תוך ניצול בוטה של תמימותן, עד כדי שידול של קטינה לאינוס באמצעות הרשת.

החקירה מנוהלת ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובתיאום עם גורמי הרווחה.

חשוד נוסף, תושב קרית מוצקין בן 48, אב ל-4 ילדים, התכתב משך תקופה עם קטינות מתוך כוונה לבצע בהן לכאורה עבירות מין.

מעצרם של החשודים הוארך אתמול בבית משפט השלום בראשון לציון עד ליום 20.01.2020.

בשלב זה, לצד חקירת החשוד ובחינת חומר הראיות, ממשיכים במיקוד מאמץ חקירתי, בין היתר גם באיתור וגביית עדויות מקטינות נוספות שייתכן והחשודים יצרו עמן קשר או פגעו בהן, בהתאם לחשדות המיוחסים.

להלן רשימה של שמות כינוי ופרופילים פיקטיביים בהם עשו החשודים שימוש ברשתות החברתיות:

שרית (מהרצליה).
אלון דביר.
אלון.

משטרת ישראל מתריעה בפני הציבור: “לאור דפוס פעולתו הסדרתי של החשוד, ככל שעולה חשד בקרב הורים/ מחנכים/ בני משפחה וכו’ כי ייתכן וקטינה/ קטין נוספים נפלו קורבן למעשיו מסוג זה נא לפנות בהקדם למוקד 105- מוקד להגנה על ילדים ונוער ברשת האינטרנט, לגבי כל חשד או חשש באשר הוא”.

 

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close