הסופר אשכול נבו הגיע להדריך בסדנת הכתיבה בספריית קריית אתא. צילום: עיריית ק. אתאהסופר אשכול נבו הגיע להדריך בסדנת הכתיבה בספריית קריית אתא. צילום: עיריית ק. אתא

סדנאות כתיבה ייחודיות בספרייה העירונית בקריית אתא. הסופר אשכול נבו הגיע להדריך

הסופר אשכול נבו הגיע למפגש עם משתתפי סדנת הכתיבה "סיפור חיים" בספרייה העירונית בקריית אתא. בין היתר מתקיימת סדנה מיוחדת לבני הנוער מהעדה האתיופית


לאור הביקוש לפרויקט סדנאות הכתיבה, הרחיבה הספרייה העירונית בקריית אתא את הפעילות במטרה להציע את הפרויקט לקהלים מגוונים.

במסגרת הפעילות מתקיימות סדנאות כתיבה למתחילים בה לומדים המשתתפים את יסודות הכתיבה והדרך לביטוי הקול הפנימי, סדנת “סיפור חיים” עבור אוכלוסיית הגמלאים וסדנה מיוחדת לבני נוער מהעדה האתיופית המשתתפים בפרויקט “סיפור על הדרך” המתאר את סיפור העלייה שלהם לארץ.

סדנאות הכתיבה מתקיימות בשיתוף עם “סדנאות הבית” של אשכול נבו והמשוררת אורית גידלי. השבוע הגיע הסופר אשכול נבו למפגש עם משתתפי סדנת הכתיבה “סיפור חיים” ולימד אותם כיצד לכתוב בצורה נכונה ומרגשת את סיפור חייהם.

סילבי אלמוג, מנהלת הספרייה העירונית בקריית אתא: “אחת המטרות המרכזיות של הספרייה העירונית היא להוות אבן שואבת עבור תושבי העיר בכל הגילאים. סדנאות הכתיבה החלו כפרויקט נקודתי קטן ולאור הביקוש התרחבו במטרה לתת מענה לקהלים רחבים באוכלוסייה . אנו שמחים לאפשר לתושבי לממש את הפוטנציאל שלהם ולתת להם כלים שיאפשרו להם  לספר את סיפורם האישי”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך