עורך דין ניר לרך צילום יחצעורך דין ניר לרך צילום יחצ

זה העונש שקיבל נהג בן 22 עם 4 עבירות קודמות, שנתפס עם אלכוהול פי 3 מהמותר

נהג צעיר, בן 22 תושב קריית חיים בחיפה, נתפס במחסום משטרתי בכביש 4 כשחזר ממסיבה עם חברים. בבדיקה שביצעו השוטרים התגלה כי לנהג 150 מיקרוגרם אלכוהול בדם, פי 3 מהמותר בחוק לנהג צעיר. איך זה נגמר?


נהג צעיר, בן 22 תושב קריית חיים בחיפה, נתפס במחסום משטרתי בכביש 4 כשחזר ממסיבה עם חברים. בבדיקה שביצעו השוטרים התגלה כי לנהג 150 מיקרוגרם אלכוהול בדם, פי 3 מהמותר בחוק לנהג צעיר. בכתב האישום צויין כי לנהג 4 הרשעות קודמות. נהגים המואשמים בנהיגה בשכרות צפויים לעונשים חמורים וביניהם 24 חודשי פסילת רישיון נהיגה (מינימום), מאסר על תנאי, פסילה על תנאי, קנס ולעיתים מאסר בפועל. למרות כל זה, עו"ד ניר לרך המתמחה בדיני תעבורה מצא כשלים ראייתיים רבים בתיק ובסופו של יום התיק הסתיים בכך שכתב האישום תוקן לנהיגה תחת השפעה,  ובמסגרת הסדר טיעון הושתו על הנהג 4 חודשי פסילה בלבד.
עו"ד ניר לרך שייצג את הנהג: "חשוב לציין כי נהיגה בשכרות הינה עבירה מסכנת חיים, אין אנו מעודדים זאת, ההיפך הוא הנכון, כאשר שותים לא נוהגים ויש לשנן סלוגן זה חדשות לבקרים. אך בתיק זה הוצגו לנציגי המאשימה כשלים ראייתיים מהותיים רבים שנבעו מהתנהלות לא נכונה של השוטרים שהיו בשטח בזמן האכיפה, על השוטרים בשטח יש לפעול על פי הנהלים ועל פי ההנחיות ובתיק זה הוצגו בעיות ראייתיות רבות ובאדיבותה הרבה של המאשימה תוקן כתב האישום".
אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך