התקלה החמורה בבנק הזר ב"כרמל": בית החולים יוצר קשר עם המטופלים. צילום: דורפן ויקיפדיההתקלה החמורה בבנק הזר ב"כרמל": בית החולים יוצר קשר עם המטופלים. צילום: דורפן ויקיפדיה

ביה”ח “כרמל” הודיע כי בשל בעיית מערכת האחסון בבנק הזרע, הושמדו דגימות זרע שנמסרו לשימור. ביה”ח יוצר קשר עם המטופלים

תקלה חמורה במערכת אחסון בבנק הזרע בבית החולים "כרמל" הביאה להשמדתם של דגימות זרע של מטופלים שנמסרו לשימור והקפאה לשימוש מאוחר יותר. בית החולים: "בית החולים החל כבר בפניה יזומה למטופלים הקשורים לאירוע והם מוזמנים לפגישה אישית עם רופא בכיר במחלקה"


תקלה חמורה במערכת אחסון ושימור דגימות זרע, בבנק הזרע של בית החולים “כרמל” בחיפה: כתוצאה מהתקלה, הופשרו והושמדו דגימות זרע שנלקחו ממטופלים להקפאה ושימוש מאוחר יותר.

מהמרכז הרפואי כרמל נמסר: “אנו מצטערים לעדכן כי עקב תקלה באחת ממערכות האחסון בבנק הזרע שבמרכז הרפואי הופשרו חלק מדגימות הזרע שנמסרו לשימור והקפאה. על פי בדיקתנו הדגימות שהופשרו אינן ניתנות לשימוש. חשוב להדגיש כי פרט למערכת אחסון זו שבה התגלתה התקלה, כל שאר מערכות האחסון של בנק הזרע שבמרכז הרפואי כרמל פועלות באופן תקין. מיד עם גילוי התקלה נמסרה הודעה למשרד הבריאות. בית החולים החל כבר בפניה יזומה למטופלים הקשורים לאירוע והם מוזמנים לפגישה אישית עם רופא בכיר במחלקה. במקביל מקיים בית החולים בירור מעמיק אודות התקלה. עם השלמת הבירור, המידע הרלוונטי יועבר לגורמים המתאימים. מטופלים המבקשים מידע נוסף יכולים להתקשר לטלפון 04-8250555”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך