תלמידי בית ספר ירושלים עם הגימלאים בקריית אתא מאירים את החג. צילום: עיריית ק. אתאתלמידי בית ספר ירושלים עם הגימלאים בקריית אתא מאירים את החג. צילום: עיריית ק. אתא

כל טקסי החנוכה המרגשים בקריית אתא במהלך החג- מחנוכה רב דורי ועד לחנוכה למתנדבי המשטרה

בקריית אתא חגגו בגדול את החנוכה עם שלל פעילויות לצעירים במרכז הנוער, הדלקת נרות מרגשת של תלמידי בית ספר ירושלים עם גמלאים וגם טקס הדלקת נרות עם מתנדבי סיירת ההורים ומתנדבי המשטרה. היה שמח


קריית אתא חגגה את חג החנוכה בשלל טקסים ואירועי הדלקת נרות מרגשים ומיוחדים.

במהלך החג – הגיעו תלמידי בית הספר “ירושלים” לשמח את הגימלאים במועדון בן גוריון בעיר לכבוד חנוכה. התלמידים הדליקו עם הגימלאים נרות חנוכה, שרו, רקדו וערכו שלל פעילויות משותפות.

גם מתנדבי סיירת ההורים ומתנדבי המשטרה בעיר זכו לטקס מרגש: טקס הדלקת נרות חנוכה עבור מתנדבי המשטרה וסיירת ההורים נערך במרכז הנוער העירוני. הטקס נערך במעמד נציגי העירייה וחברי מועצת העיר, הרב חיים שלמה דיסקין, מת”ח זבולון נצ”מ קובי קרני, מפקד נקודת השיטור בקרית אתא פקד ליאור חן, סמנכלית העירייה יהודית מלכא, נציגי כוחות הכיבוי וההצלה, צוות השיטור העירוני והמתנדבים. טקס הדלקת הנרות כלל ברכות, מופע של התזמורת העירונית של מרכז המוסיקה וחלוקת תעודות הוקרה למתנדבים על פועלם למען הקהילה.

ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ, בירך ואמר: “קריית אתא נתברכה בתושבים רבים המתגייסים לפעילות התנדבותית ומסייעים לחברה ולקהילה. ההתנדבות למערך אכיפת החוק, הביטחון וההצלה חשובה בשל התמורה האדירה שלה לאיכות החיים בקרית אתא.”

ובמהלך החג זכו צעירי קריית אתא לשלל פעילויות במרכז הנוער: במהלך השבוע התקיים מופע סטנד אפ של הבדרן אורי ברויר, מסיבות ריקודים, טורנרים של סנוקר, פינג פונג ושש בש וסדנאות להכנת לביבות ופונדו במיוחד לחנוכה. במקביל, קיים מרכז הצעירים בקריית אתא הפעלות להורים וילדים עם רחלי נחום ושלל סדנאות יצירה ללא עלות.

ממחלקת הנוער נמסר כי: “מטרת הפעילות ההיא להעניק לבני הנוער אלטרנטיבה איכותית לבילוי במהלך החג  ולאפשר לכולם ליהנות ממגוון רחב של פעילויות, קרוב לבית וללא עלות כספית”.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך