הצדעה, התרמה ודקת דומייה בערב השנתי של אגודת מכבי חיפה כרמל

10 מצטיינים מהמחלקות השונות של האגודה קיבלו מלגה ותעודת הצטיינות ואיתמר צ'יזיק - מנכ''ל מועדון הכדורגל לשעבר שכיהן 14 שנים בתפקיד, קיבל את התואר "יקיר מכבי חיפה"

כבכל שנה, ערכה אגודת מכבי חיפה כרמל ערב הצדעה והתרמה לספורטאים הצעירים. הערב נערך בחמישי באולם קריגר בעיר. את הטקס הנחה מנכ”ל האגודה, רועי שווץ, שפתח בסיכום השנה שעברה על הספורטאים, כאשר רק לאחרונה שני שחיינים ירוקים קבעו את הקריטריון למשחקים האולימפיים בטוקיו. בהמשך, עמדו הנוכחים באולם לדקה של מחיאות כפיים לזכרו של אורי ירון, מנהל מחלקת האתלטיקה לשעבר של מכבי חיפה, שהלך השנה לעולמו. בערב נכחו אשתו בלה ובתו מור.

ענבי ועציוני מצדיעים. מכבי חיפה כרמל. צלם ראובן כהןענבי ועציוני מצדיעים. מכבי חיפה כרמל. צלם ראובן כהן

במהלך הטקס נשאו דברים יו”ר האגודה ניר ענבי וסגן ראש עיריית חיפה דוד עציוני. לאחר מכן חילקו השניים מגני הוקרה לפרדי גולדשטיין – מאמנה הראשי ומנהלה של מחלקת האתלטיקה עד העונה האחרונה, ולעודד אברמסון – מנהל אגף הספורט לשעבר במכבי ישראל. את התואר “יקיר מכבי חיפה” קיבל השנה איתמר צ’יזיק – מנכ”ל מועדון הכדורגל לשעבר שכיהן 14 שנים בתפקיד. לאחר חלוקת המגנים, עלו לבמה בזה אחר זה 10 מצטיינים מהמחלקות השונות של האגודה על מנת לקבל מלגה ותעודת הצטיינות. הערב נחתם בהופעה של גיל שוחט ודניאלה לוגסי.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close