במקביל נערך מבצע גיזום ואכיפה של הוצאת גזם. צילום: עיריית ק. אתאבמקביל נערך מבצע גיזום ואכיפה של הוצאת גזם. צילום: עיריית ק. אתא

מבצע גיזום ושיקום מיוחד של העצים ברחבי קריית אתא

עיריית קריית אתא מבצעת גיזום ושיקום עצים ברחבי העיר וכן בגני המשחקים. עם בוא החורף, עיריית קריית אתא קוראת לתושבי העיר לפעול לחיזוק ולטיפול בעצים פרטיים ולחיזוק עציצים


עיריית קריית אתא מבצעת ברחבי העיר עבודות גיזום ושיקום של העצים בשטחים הציבוריים לרבות בגני המשחקים.

העבודות כוללות טיפול בעצים, גיזום וקשירת ענפים וכן טיפול אורטופדי ומשקם המאריך את חיי העצים ושומר על חוסנם. הטיפול השיקומי מתבצע  בעצים (ותיקים בדרך כלל) הסובלים מריקבון, פצעים וצמיחה נטויה או לא מאוזנת. במקרים רבים טיפול כזה מאפשר להימנע מכריתת העץ ועשוי להאריך את חיי העץ בשנים רבות.

אולי גם זה יעניין אותך

במקביל נערך מבצע גיזום ואכיפה של הוצאת גזם. מחלקת גנים ונוף מבצעת עבדות גיזום להסרת ענפים הנמצאים בקרבת קווי מתח וחוטי חשמל ברחובות כצנלסון וציונות ומחלקת הפיקוח מבצעת אכיפה של הוצאת גזם שלא בימי הפינוי הקבועים.

עם בוא החורף, עיריית קריית אתא קוראת לתושבי העיר לפעול לחיזוק ולטיפול בעצים פרטיים ולחיזוק עציצים אשר עלולים להתנתק ולעוף כתוצאה ממשבי רוח חזקים. בנוסף, יש להימנע מהוצאת גזם ופסולת אחרת למדרכה בעת הגשמים בכדי למנוע סתימת קולטנים ולדווח למוקד העירוני 109 על כל מפגע במרחב הציבורי.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך