תגידו מזל טוב: שתי אחיות מחיפה וקריית אתא ילדו באותו יום , חדר ליד חדר, את הבת הבכורה לכל אחת

שתי אחיות, צורן כרמי זריהן מחיפה ועדן זריהן מקריית אתא ילדו את בנותיהן הבכורות, חדר ליד חדר, באותו יום בבית החולים רמב"ם. "הפכנו את אמא שלנו לסבתא לראשונה עם שתי נכדות בבת אחת משתי בנות. מה יותר מאושר מזה?"

מורן כרמי זריהן, בת 28 מחיפה, הפכה לפנות בוקר לאמא בפעם הראשונה כשילדה את בתה הבכורה 25 דקות אחרי חצות בלידה רגילה. חדר לידה שכבה אחותה הצעירה, עדן זריהן, בת 25 מקריית אתא באותה הסיטואציה בדיוק – שלבים מתקדמים של לידת בתה הראשונה, שהגיחה אל אוויר העולם זמן קצר אחרי אחותה, אף היא בלידה רגילה.
“הכל היה ביחד”, משחזרת מורן את שאירע, “הגענו יחד לבית החולים, עברנו יחד את שלבי התקדמות הלידה, הזירוז, הלידה עצמה, הכל קרה באותם הרגעים במקביל מבלי שנדע”, היא מספרת וצוחקת, “הפכנו את אמא שלנו לדוברת שרצה בין החדרים ועדכנה אותנו כל הזמן מה קורה עם השנייה”. בתור צ’ופר קיבלו בנות הדודות, תאריך מיוחד ליום הולדתן, ה- 19.12.19.

האחיות מספרות על קשר טוב והדוק ביניהן מאז ומתמיד, אבל כשהתגלה דבר ההיריון המקביל, הקשר רק התחזק: “זו חוויה נהדרת לחוות יחד”, אומרת עדן, “זה מרגש, משמח, מעצים. כולנו פה בוכים משמחה מאז אתמול. מה שמדהים הוא שאמא שלנו הפכה לסבתא בפעם הראשונה, פעמיים באותו היום

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close