ראש לשכתה של קליש רותם קיבלה מכתב לפני תביעה מיונה יהב עם דרישה להתנצלות ופיצוי כספי נכבד: “התכוונת להשפיל ולבזות. דברייך מלאי שנאה, בוז ורצופי שקרים”

אתמול בערב קיבלה ראש לשכתה החדשה של עינת קליש רותם, גלי גרינברג סגל, מכתב נחרץ מעורך דינו של יונה יהב. במכתב מופנים כלפיה דברים קשים ובסופו היא נדרשת לפרסם התנצלות על ההאשמות שהפנתה כלפי יהב ועובדי העירייה, וכן לשלם פיצוי נכבד. צפוי המשך לטלנובלה

אתמול בערב שיגר עורך דינו של ראש עיריית חיפה היוצא, יונה יהב, לראש לשכתה החדשה של עינת קליש רותם, גלי גרינברג סגל מכתב לפני תביעה בו דורש עו”ד רן פינגרר מגרינברג סגל להתנצל על דבריה שהטיחה בעובדי העירייה בזמן יונה יהב וביהב עצמו, כשהיא מתארת שלטון של שחיתות ששרר בזמן יהב.

המכתב דורש מסגל להתנצל על דבריה בתוך 72 שעות, וכן לפצות את יהב ב-250 אלף שקל שהוא יתרום למטרות חינוכיות בעיר.

במכתב החריף שהופנה לסגל נכתב: “האמור בפרסום נכתב בכוונת מכוון להשפיל, לבזות ולפגוע במרשי תוך תיאור ‘עובדות’ כוזבות שאין בהן שמץ של אמת… עולה כי אין זאת תוך שיקולים זרים שהביאו אותך לפרסם את הפוסט…השקר והכזב, ההשמצות וגסות הרוח העולים מן הפרסום, אין להם מקום ב’חיים הפוליטיים…. בדברייך מלאי השנאה, הבוז ורצופי השקרים יש כדי לפגוע במרשי וברבבות עובדי עיריית חיפה”.

 

המכתב נחתם בדרישה גי סגל תפרסם התנצלות תוך שלושה ימים וכן תעביר פיצוי כספי קטן, לעומת הנזק שדבריה גרמו, בסך 250 אלף שקל ליהב שיתרום את הכסף למטרות חינוכיות בעיר חיפה.

עד עתה, מאז פרסום דבריה של גרינברג סגל לא נראה כי ראש לשכתה החדשה של עינת קליש רותם עומדת לסגת מדבריה ולפי גורמים בעירייה, היא מקבלת גיבוי מלא מראש העיר וממלא מקומה, נחשון צוק.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close