בנשר פתחו את החורף בהופעה הגדולה ביותר שהעיר ידעה

1,800 משתתפים נהנו באירוע בימות פיס עם חגיגה של אוכל ומוזיקה כשהשיא- הופעה של הזמר רותם כהן. ראש עיריית נשר, רועי לוי: "שמנו את נשר היום סופית על מפת התרבות בצפון! כיף לראות את כל הקהל שהגיע היום, אנחנו נמשיך להפתיע עם אירועי תרבות למענכם!"

עיריית נשר, בשיתוף רשת המתנ”סים העירונית ומפעל הפיס הפיקו את אירוע “בימות פיס” בעיר ברמה שלא נראתה עד כה, עם מתחם פודטראקס פתוח וסולד אאוט בכרטיסים בתוך יומיים בלבד. האירוע אשר התקיים בהיכל הספורט ברח’ השיטה, היה הראשון מסוגו באולם זה. כ 1,800 משתתפים נהנו באירוע בימות פיס חגיגה של אוכל ומוזיקה כשהשיא היה הופעה של הזמר רותם כהן. מצוות ההפקה של העירייה מוסרים שכדאי לתושבי העיר להתכונן לאירוע הבא שירעיד את העיר.

הופעת השנה בנשר. קרדיט ראובן כהןהופעת השנה בנשר. קרדיט ראובן כהן
מופע נדיר. רועי לוי ורותם כהן. צילום ראובן כהןמופע נדיר. רועי לוי ורותם כהן. צילום ראובן כהן

ראש העיר, רועי לוי: ” שמנו את נשר היום סופית על מפת התרבות בצפון. האווירה והחגיגה באולם של 1,800 צופים הייתה רק הסוף של מסע הפקה שהתחיל לפני ארבעה חודשים. מסע שהפך להופעה הגדולה ביותר שידעה נשר מאז ייסודה. כיף לראות את כל הקהל שהגיע, אנחנו נמשיך להפתיע עם אירועי תרבות למענכם! ההופעה של רותם כהן הרימה את כולם על הרגליים וחיממה אותנו ביום חורפי שכזה. עיריית נשר תקדם אירועים רבים ושונים וכבר בחנוכה הקרוב מתוכננות פעילויות רבות. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו ואני מודה לכל השותפים ולעובדי עיריית נשר ורשת המתנ”סים על העבודה הרבה והארגון.”

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close