מערבל הבטון שקרס על הפועל. צילום: מד"אמערבל הבטון שקרס על הפועל. צילום: מד"א

שתי תאונות עבודה קשות באתרי בנייה בחיפה ובנימינה. פועל אחד במצב קשה ממערבל בטון שקרס והשני מחפץ כבד שנפעל עליו

פועלים באתרי בנייה ממשיכים לשלם בבריאותם ובחייהם בתאונות עבודה קשות. רק תוך חצי שעה נפגעו באורח קשה שני פועלים באתרים בחיפה ובבנימינה. על האחד קרס מערבל בטון


ממשיכות תאונות העבודה הקשות באתרי בנייה שגובות מחיר כבד מאוד מהפועלים. רק בשעה האחרונה, בתוך כחצי שעה נרשמו שתי תאונות עבודה קשות עם פגיעות קשות של פועלים באתרים בבנימינה ובחיפהץ

באתר בנייה בבנימינה, פועל נפגע ממשאבת בטון שקרסה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים רמב״ם גבר בן 45 במצב קשה, לא יציב, עם חבלות גפיים קשות וחבלת ראש.

בשעה 14:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על פועל שנפגע מחפץ כבד בשדרות ההסתדרות בחיפה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם גבר בן 45 במצב בינוני, עם חבלת ראש.

 

אולי גם זה יעניין אותך

פראמדיקים על אופנועי מד״א דניאל מרכוס ואסף תפוחי, סיפרו: ״כשהגענו לאתר הבנייה הבנו שהפצוע נמצא על הגג, כשבעקבות קריסת זרוע המשאבה הגישה אליו מורכבת במיוחד. אחד הפראמדיקים עלה אל הפצוע והעניק לו טיפול רפואי שכלל הנחת חוסם עורקים, חבישות, קיבועים ותרופות. בשל הגישה המורכבת אל הפצוע לוחמי האש חילצו אותו באמצעות מנוף וחבלים, אל צוות הטיפול הנמרץ של מד״א שפינה אותו לבית החולים״.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך