צפו: סוכנת המשטרה הסמויה התחזתה לילדה בת 13 מחיפה והביאה הבוקר למעצרם של 25 חשודים בעבירות פדופיליה ברשת מכל רחבי הארץ

במהלך החודשים האחרונים "דגה" סוכנת סמויה דרך הרשת 25 חשודים בעבירות פדופיליה, שלמרות שהדגישה בפניהם שהיא בת 13 - לא הרפו, עד שהמשטרה והמציאות דפקו להם בדלת


שוטרת כבת 25 התחזתה במהלך החודשים האחרונים ברשת לילדה בת 13, במסגרת חקירה סמויה שניהלה היחידה המרכזית של משטרת ישראל, כאשר הבוקר בתום איסוף הראיות הנדרשות כנגד החשודים, ניתן האות למעבר לשלב הגלוי, עם מעצרם של 25 חשודים בעבירות מין ברשת.

בתוך כך קיבלה השוטרת במהלך פעילותה הסמויה ברשת פניות מעשרות גברים ששיתפו אותה, על פי החשד, במסרים ותכנים בעלי אופי מיני לרבות תמונות, סרטונים והתכתבות באמצעות תוכנות שונות בליווי מצלמות רשת, לצד דרישתם ממנה שתבצע מהלכים מיניים בעצמה, וזאת כאשר היא מדגישה בפניהם שהיא רק בת 13.

יתרה מזאת, השוטרת הפצירה והדגישה בפני החשודים כי היא בת 13, ללא ידע או ניסיון מיני, מתביישת ונבוכה, אולם כל אלה לא הפריעו לאותם חשודים להמשיך על פי החשד וליצור עמה קשר במטרה לשכנע אותה לבצע פעולות בעלות אופי מיני מול מצלמת הרשת ובכלל.

השוטרת פעלה כסוכנת סמויה בליווי מקצועי והדרכה של חוליית הסוכנים במחוז ויחידת הסייבר בימ"ר חוף, כאשר הפעילות בוצעה באופן סמוי ממקום שעוצב במיוחד עבור הסוכנת, כחדר "ורוד וילדותי", כך שפעילותה המשטרתית לא תיחשף, לא תעורר חשד ותאפשר את איסוף ותיעוד הראיות באופן מקצועי.

הבוקר עצרה המשטרה בעת ובעונה אחת 25 חשודים מכל רחבי הארץ בחשד לעבירות האמורות, ובהמשך היום יובאו לדיון בבית המשפט השלום חיפה, בהתאם לצורכי החקירה ולמען שלום הציבור, בבקשה להאריך את מעצרם.

אולי גם זה יעניין אותך

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך