ניסיון חיסול לאור יום ברחוב אלנבי בחיפה: בן 25 נורה ונפצע אנושות. סריקות אחר היורים

סדרת ניסיונות החיסול והחיסולים בעולם הפשע החיפאי ובקריות נמשכת ללא מעצורים. לפני זמן קצר ברחוב הומה, רחוב אלנבי בחיפה, לעיני אזרחים תמימים, הגיע מה שנראה כרוכב על אופנוע וירה בפלג גופו העליון של גבר בן 30 שהתמוטט במקום. חובשים ופראמדיקים של מד"א טיפול נמרץ שהוזעקו למקום, העניקו טיפול רפואי ומפנים לבית החולים רמב"ם גבר כבן 30 במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה. כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום והחלו סריקות נרחבות אחר היורים. נסיבות הירי לא ברורות עדיין. הסברה שרוכב על אופנוע התקרב לקורבן וירה בו מטווח קצר.  
Tags

פראמדיק מד”א גיל לטמן סיפר: “כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 30 שוכב מחוסר הכרה בתוך חנות כשהוא סובל מפצעי ירי בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים וביצוע פעולות החייאה מתקדמות והוא פונה במצב אנוש תוך כדי המשך פעולות המצילות חיים לבתי החולים כשמצבו קריטי.”

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close