מבצע מיוחד של עיריית נשר ופתחון לב: בדיקות עיניים ומשקפיים במחיר מסובסד ביותר. רק היום, לא תבואו?

ארגון פתחון לב, המחלקה לשירותים חברתיים בעיריית נשר והעמותה למען הקשיש מזמינים היום (עד השעה 18:00) את התושבים לבדיקות ראייה והתאמת משקפי ראייה בעלות מסובסדת בחסות פתחון לב. רועי לוי, ראש העיר מספר על היוזמה: "המחלקה לשירותים חברתיים ממשיכה להפעיל פעילויות למען הקהילה בנשר ולהנגיש ולהוזיל את השירותים החיוניים לכלל התושבים. כחלק מהחזון אותו אני מוביל אנו פועלים לגעת במגוון תחומי החיים - לחדש ולהביא לעיר שלנו פעילויות רבות ומגוונות. אני מודה לארגון פתחון לב, לעמותה למען הקשיש ולמחלקה לשירותים חברתיים שהוציאו את המיזם לפועל"  
Tags

אופיר אבוחצירה, מנהל המחלקה לשירותים חברתיים: “נמשיך להנגיש שירותים חיוניים וחשובים לכלל האוכלוסייה בעיר, נפעל לקידום ופיתוח פעילויות שונות ומגוונות. אני מודה לראש העיר והנהלת העירייה על תמיכתם בפרויקטים השונים.”

השירותים ניתנים בהנחות משמעותיות ולתושבים מעל גיל 12.

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close