שרת הספורט הותרבות רגב: "קוראת למועדון מכבי חיפה למצות את הדין עם אותם אוהדים". צילום: פייס רגבשרת הספורט הותרבות רגב: "קוראת למועדון מכבי חיפה למצות את הדין עם אותם אוהדים". צילום: פייס רגב

מירי רגב עולה להתקפה נגד אוהדי מכבי חיפה שקראו קריאות גזעניות לעבר שחקן בית"ר ירושלים: "הזדעזעתי מהקריאות"

שרת התרבות והספורט, מירי רגב, תוקפת את אוהדי מכבי חיפה שקראו קריאות גזעניות מכוערות לעבר שחקנה של בית"ר ירושלים אנתואן קונטה. "אותן קריאות הן חציית קו אדום ברור ומובהק, ומשאירים את הספורט הישראלי בצל אירועים שאסור שיקרו"


שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב, הגיבה לקריאות הגזענות שהושמעו אמש במהלך משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים ותקפה את אוהדי מכבי חיפה שהשמיעו קריאות גזעניות: "הזדעזעתי מהקריאות הגזעניות שהושמעו מכיוונם של אוהדי מכבי חיפה לעבר שחקנה כהה העור של בית"ר ירושלים, אנתואן קונטה, במהלך המשחק בין הקבוצות".

השרה רגב הוסיפה עוד: "אותן קריאות הן חציית קו אדום ברור ומובהק, ומשאירים את הספורט הישראלי בצל אירועים שאסור שיקרו בספורט בפרט, ובחברה הישראלית בכלל. מקומם שדווקא בשבוע בו צוינו 81 שנים לליל הבדולח, אנו נאלצים להתמודד עם תופעות פסולות כאלה.

אולי גם זה יעניין אותך

"אנו, העם היהודי המשמש אור לגויים, לא יכול לשבת בחוסר מעש ושתיקה אל מול קריאות גזעניות מכל סוג שהוא, ויש לנהוג כלפיהם באפס סובלנות ולהוקיעם מקרבנו מידית. אני קוראת מכאן להתאחדות לכדורגל, למנהלת הליגה ולהנהלת מועדון מכבי חיפה למצות את הדין מול אותם אוהדים סוררים, ולפעול ביד קשה למיגור תופעות מכוערות כפי שראינו ושמענו אמש בחיפה, ואף להרחיקם מהמגרשים לצמיתות".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך