פותחים שנה באוניברסיטה הפתוחה: מפגשי סטודנטים חדשים בקמפוסים ברחבי הארץ

יו"ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה, ליאור פליק, יצא עם צוות האגודה לקבל את הסטודנטים ברחבי הארץ, לברך אותם ולפנק במאכלים ובמתנות

כמידי סמסטר ראשון בכל שנה, בשבוע שלפני תחילת הלימודים האקדמיים, נערכו גם השנה ברחבי הארץ מפגשים סטודנטים חדשים בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחה. במפגשים המשותפים הן לאגודה והן לאוניברסיטה מסבירים לסטודנטים את המערך של האוניברסיטה הפתוחה ומסבירים להם על אופן הלימוד ומכינים אותם לקראת דרכם בעולם האקדמיה. יו”ר אגודת הסטודנטים בפתוחה, ליאור פליק, שמכהן זו שנה שנייה בתפקיד, יצא עם צוות האגודה לסיור של ברכות, קבלת פנים, תקרובת ומתנות בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחה הפרושים ברחבי הארץ.

פותחים שנה. יו"ר האגודה, ליאור פליקפותחים שנה. יו"ר האגודה, ליאור פליק
האגודה מפנקתהאגודה מפנקת

ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה: “אנחנו באגודה מגיעים למפגשים ומסבירים לסטודנטים מהי אגודת הסטודנטים, אנו מסבירים להם על מחלקות האגודה, הפרויקטים השונים והליווי שאנו נותנים להם לאורך הדרך עד לטקס הבוגרים בסיום התואר. במפגשים אנו מחלקים לסטודנטים שי קטן לתחילת דרכם ותקנון כיס על מנת שידעו את זכויותיהם.

מפגשי הסטודנטים החדשים חשובים מאוד מאחר וזאת הפעם הראשונה שיוצא לנו לפגוש את הסטודנטים החדשים, לברך אותם בכניסתם ללימודים ולענות על כל שאלה שעולה.”

יו"ר האגודה, ליאור פליק, אופק ספיר, סגן הנשיאה, וצוות קמפוס חיפה.יו"ר האגודה, ליאור פליק, אופק ספיר, סגן הנשיאה, וצוות קמפוס חיפה.
מסתובב בארץ. יו"ר האגודה, ליאור פליק.מסתובב בארץ. יו"ר האגודה, ליאור פליק.
אינגה גל מדורסקי ודנה בצלאל נציגות ירושליםאינגה גל מדורסקי ודנה בצלאל נציגות ירושלים
פותחים שנה בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחהפותחים שנה בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחה
פותחים שנה. האוניברסיטה הפתוחהפותחים שנה. האוניברסיטה הפתוחה

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close