פותחים שנה באוניברסיטה הפתוחה: מפגשי סטודנטים חדשים בקמפוסים ברחבי הארץ

כמידי סמסטר ראשון בכל שנה, בשבוע שלפני תחילת הלימודים האקדמיים, נערכו גם השנה ברחבי הארץ מפגשים סטודנטים חדשים בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחה. במפגשים המשותפים הן לאגודה והן לאוניברסיטה מסבירים לסטודנטים את המערך של האוניברסיטה הפתוחה ומסבירים להם על אופן הלימוד ומכינים אותם לקראת דרכם בעולם האקדמיה. יו"ר אגודת הסטודנטים בפתוחה, ליאור פליק, שמכהן זו שנה שנייה בתפקיד, יצא עם צוות האגודה לסיור של ברכות, קבלת פנים, תקרובת ומתנות בקמפוסים של האוניברסיטה הפתוחה הפרושים ברחבי הארץ.
Tags

  ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטים והסטודנטיות של האוניברסיטה הפתוחה: “אנחנו באגודה מגיעים למפגשים ומסבירים לסטודנטים מהי אגודת הסטודנטים, אנו מסבירים להם על מחלקות האגודה, הפרויקטים השונים והליווי שאנו נותנים להם לאורך הדרך עד לטקס הבוגרים בסיום התואר. במפגשים אנו מחלקים לסטודנטים שי קטן לתחילת דרכם ותקנון כיס על מנת שידעו את זכויותיהם.

  מפגשי הסטודנטים החדשים חשובים מאוד מאחר וזאת הפעם הראשונה שיוצא לנו לפגוש את הסטודנטים החדשים, לברך אותם בכניסתם ללימודים ולענות על כל שאלה שעולה.”

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות
    Close
    Close