בליץ על בתי עסק בחיפה. נתפסו בעלי עסקים עם עבירות מס, עם אי הצגת מחירים ועם מבצעים מטעים את הצרכן

100 בקבוקי אלכוהול שהוחרמו, מחירים שלא הוצגו, הסתרת מידע על מבצעים ופגיעה בסחר הוגן. שוטרי משטרת ישראל פשטו על עסקים בחיפה יחד עם גורמי אכיפה אזרחיים ומצאו לא מעט ליקויים


המשטרה הובילה מבצע אכיפה משולב בחיפה, יחד עם גורמי אכיפה אזרחיים, בהם: פיקוח עיריית חיפה, משרד הבריאות, רשות המסים והרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן.

בתוך כך, בפעילות הממוקדת כנגד 10 בתי עסק בחיפה העלו ליקויים וכשלים במספר תחומים, לרבות אלה המהווים חשד לפגיעה בקופת המדינה.

מדובר בפעילות המאגדת את מערך התביעות והרישוי של המשטרה במחוז, יחד עם כוחות משטרה נוספים וגורמי אכיפה אשר פועלים בהתאם לתחומי הסמכויות והאכיפה ע"פ חוק, במסגרתה מצאו חשד לקיומן של עבירות שונות.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

כאמור, בבתי העסק נמצא חשד לעבירות מס, נתפסו והוחרמו מעל 100 בקבוקי אלכוהול בחשד לתכולת חומרים מסוכנים ועבירות הטעיית הציבור.

כמו כן, נמצאו הפרות של אי הצגת מחיר, אי גילוי של מוצרים בפיקוח ממשלתי ואי הצגת מידע מהותי בנוגע למבצעים שהוצגו בבתי העסק, העוסקים קיבלו הודעות בדבר הפרה וצפויים לקבל קנסות על ידי הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן. שניים מבעלי העסקים נחקרו ע"י גורמי האכיפה, אשר מצאו חשד לעבירות על חוק הגנת הצרכן ועבירות מס.

בסיום החקירה של כלל הגורמים, ייבחנו ההליכים הנדרשים בהתאם, על מנת ליישם את דרישות החוק למען שלום הציבור.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך