משאיות החברה שהוצתו ביגור. צילום: דוברות כיבוי חוףמשאיות החברה שהוצתו ביגור. צילום: דוברות כיבוי חוף

תושב נשר הוא האחראי לאיומים, הצתת משאיות, אולם תצוגה וירי לעבר משרדי חברת "טופולסקי" בחיפה במטרה להוציא דמי פרוטקשן במיליוני שקלים

במשך חודשים הטיל תושב נשר בן 55 אימה על בעלי חברת "טופולסקי" למוצרי עיצוב הפועל בחיפה. במשך חודשים הוא איים על בעלי החברה, הביא להצתת משאיות של החברה, ירי והצתת אולם התצוגה בחיפה והכל במטרה לסחוט כספי פרוטקשן בסכום של מיליוני שקלים. לאחר תקופה ארוכה של חקירות סמויות, המשטרה הצליחה ללכוד אותו ועתה הוא יועמד לדין


ניתן לפרסם כי בתום חקירה סמויה, עצרה המשטרה תושב נשר בחשד לעבירות בתחום הסחיטה והאיומים בהיקף של מיליוני שקלים מבעליה של חברת "טופולסקי" למוצרי עיצוב בית באזור חיפה והבוקר הוגש נגד החשוד כתב אשום.
יחידה מרכזית במשטרת ישראל ניהלה במהלך החודשים האחרונים חקירה סמויה באזור חיפה, אשר התמקדה במספר אירועים של שימוש באמל"ח והצתה, שבוצעו על פי החשד כנגד בעלי חברת "טופולסקי" העוסקת בייבוא ושיווק מוצרים לעיצוב הבית, לשם סיוע לסחיטה באיומים בהיקף של מיליוני שקלים.
בתוך כך, חוקרי הימ"ר בשיתוף פעולה מקצועי עם חבלני המחוז, חוקרי הזיהוי הפלילי ומערכי המודיעין והמבצעים של משטרת ישראל, בחנו את הזירות השונות במהלך החודשים האחרונים, במסגרת החקירה המואצת לאיתור המבצעים ואיתור המניע לאירועים הפליליים, שכללו בין השאר חשד להצתת משאית ורכב הבעלים וכן ירי והשלכת רימון הלם על אולם התצוגה של החברה..
כאמור, בתום חקירה סמויה בת מספר חודשים, שכללה איסוף ממצאים שונים מהזירות, עברה החקירה לפני כשבועיים לשלב הגלוי עם מעצרו של החשוד – תושב נשר כבן 55, לאחר שבמספר הזדמנויות ביצע על פי החשד מעשים שסייעו לאיים על המתלונן בפגיעה שלא כדין בגופו, בחירותו, ברכושו, בפרנסתו או בשמו הטוב או להטיל עליו אימה בדרך אחרת כדי להניע את הקורבן למסור לאחרים כספים בסך שלושה וחצי מיליון שקל.
אולי גם זה יעניין אותך

בתום החקירה, הועברו כלל הממצאים לעיון והחלטת הפרקליטות ובהתאם למכלול הראיות גובש כתב אישום כנגד החשוד שהוגש היום  על ידי פרקליטות מחוז חיפה בבית משפט השלום חיפה.
משטרת ישראל תמשיך ותחקור ביתר שאת עבירות מסוג זה ותפעיל את כל האמצעים העומדים לרשותה, על מנת לעצור ולכלוא את אלה המנסים לאיים ולפגוע באזרחים שומרי החוק.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך