לוי: "שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות"לוי: "שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות"

לראשונה בנשר: חגיגות שמחת תורה בשכונות העיר, עם השתתפות גדולה של תושבים מכל הגילאים

בנשר מסכמים בהצלחה את חגיגות חגי תשרי ובעיקר את שמחת תורה אמש, שנחגגה לראשונה בכל שכונות העיר וזכתה להשתתפות של תושבים רבים מכל הגילאים. ראש העיר רועי לוי: "חגגנו יחד ילדים ובוגרים, נוער וצעירים, שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות". רב העיר, הרב יצחק לוי: "השיא היה בשמחת תורה, באחדות נפלאה סביב התורה, יחד כל שבטי ישראל"


בעיריית נשר ובמועצה הדתית מסכמים את חגי תשרי שעברו בצורה חלקה ומוצלחת ומודים לגבאים ולחזנים על עבודתם בימים אלו. עיריית נשר והמועצה הדתית דאגו להכין מבעוד מועד את בתי הכנסת לקליטת כמות המתפללים הגדולה בחגי תשרי.
מתוך מטרה לחזק את בתי הכנסת בשכונות וליצור קהילות חזקות, לראשונה הוחלט על ידי המועצה הדתית לחגוג את הקפות שמחת תורה בשלושה בתי כנסת בשכונות שונות בהשתתפות רב העיר, הרב יצחק לוי, ראש העיר, רועי לוי ומ"מ וסגן ראש העיר, ישי איבגי.
על החגיגות סיפר ראש העיר, רועי לוי: "שמחה רבה הייתה בחגיגות שמחה תורה המסמלות את השלמת קריאת חמישה חומשי התורה והתחלת מחזור חדש. חגגנו יחד ילדים ובוגרים, נוער וצעירים, שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות. השמחה הגדולה מאחדת כל אחד ואחת מאיתנו אל עם ישראל!".
ר
אולי גם זה יעניין אותך

ב העיר נשר, הרב יצחק לוי סיכם: "היה מרגש מאוד לראות במהלך חגי תשרי – בימים הנוראים וגם בימים השמחים – את כל תושבי העיר מאוחדים סביב חגי תשרי, בסליחות, בתקיעת שופר, בתפלת הנעילה, בסוכות וארבעת המינים, בתי כנסת מלאים, סוכות בנויות בכל פינה, ובפרט יש לציין לטובה את המיזם החדש של ידידי ראש העיר מר רועי לוי, "סוכת ראש העיר", שבה למדנו במהלך החג על משמעות החג ומעלתו, והשיא היה בשמחת תורה, כולנו רקדנו ושמחנו באחדות נפלאה סביב התורה, יחד כל שבטי ישראל.
כעת בשבת הקרובה אנחנו מתחילים לקרוא בתורה שוב מפרשת בראשית, לאחר שרקדנו עם ספרי התורה הסגורים, הגיע הזמן לפתוח את התורה וללמוד אותה, עלינו לזכור כי התורה שייכת לכולנו, "תורה צוה לנו משה מורשה קהילת יעקב". בברכת לימוד פורה וחורף בריא לכולם".

ממלא מקום ראש העיר, ישי אבגי בחגיגות שמחת התורה. צילום: עיריית נשרממלא מקום ראש העיר, ישי אבגי בחגיגות שמחת התורה. צילום: עיריית נשר
לוי: "שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות"לוי: "שרנו ורקדנו בשכונות השונות בעיר ויצרנו קהילות שכונתיות"
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך