50 מצלמות יאכפו כל עבירה בחופים ובחניונים הצמודים. צילום: עיריית חיפה50 מצלמות יאכפו כל עבירה בחופים ובחניונים הצמודים. צילום: עיריית חיפה

50 מצלמות יצלמו אתכם בעבירות בחניונים בחופי חיפה, ובחופים עצמם. צפו לעוד קנסות

50 מצלמות חדשות יוצבו בחניונים ובחופי הים המוכרזים בחיפה. המטרה להגביר את האכיפה ולמנוע אלימות. התוצאה: יצולמו כאלו שמביאים אלכוהול לים, או עבירות בחניונים עם יכולת לקבל קנסות. "האח הגדול" מגיע לחופי חיפה


השבוע הושלמה התקנתן של כ – 50 מצלמות אבטחה חדישות לאורך הטיילות, המשתרעות לאורך חוף דדו דרום, חוף זמיר, חוף הכרמל, חוף בת גלים ועד לחוף נאות שבקריית חיים.

מיקום המצלמות נקבע על ידי המשטרה בשיתוף אגף החופים ואגף הביטחון העירוני, בהתבסס על הניסיון שנצבר לאורך השנים. במסגרת זו הוצבו לראשונה מצלמות המאפשרות לצפות גם אחר הנעשה בחלק מהחניונים הפרוסים לאורך החופים.

הצבת המצלמות מומנה על ידי המשרד לביטחון פנים במסגרת התכנית למניעת אלימות סמים ואלכוהול, במטרה להעלות את תחושת הביטחון בכל שעות היממה. המצלמות החדישות מעבדות את הנתונים הנקלטים בהם ומתריעות באופן אוטומטי על כל פעילות חריגה.

אולי גם זה יעניין אותך

המצלמות מחוברות לנקודות תצפית, שהוקמו במשרדים המרכזים בחופים, וזאת על מנת לתת למענה מיידי לאירועים המתרחשים בשעות הפעילות בחופים המוכרזים. כמו כן מחוברות המצלמות למוקד המבצעי של עיריית חיפה הפעיל בכל שעות היממה וממנו מוזנקות סיירות הביטחון העירוניות על פי הצורך.

המצלמות החדשות מצטרפות לעשרות מצלמות אבטחה וביטחון שפועלות כבר ברחבי העיר: בפארקים ובגנים הציבוריים, בעיר התחתית, בשד' בן גוריון, במרכזים המסחריים ובמקומות הומי קהל נוספים. הצילומים נשמרים במצלמות ומהווים חומר ראייתי, המשמש את המשטרה להגשת כתבי אישום עפ"י הצורך.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך