כוחות יס”מ, חבלה ומשטרה רבים הרסו הבוקר מבנה בעכו, שהוסב בלב שכונת מגורים לאורוות סוסים ובה מחסן תחמושת ותחנת סמים

משטרת ישראל ביצעה הבוקר בעיר העתיקה בעכו, הריסת מבנה לא חוקי שהוסב לאורוות סוסים בלב שכונת מגורים, שאף אוחסנו בו תחמושת וכן סמים בסמוך למקום.
במסגרת פעילות משטרתית יזומה בעיר העתיקה בעכו, שתכליתה יישום החלטות שיפוטיות והגברת הציות לחוק, ביצעה משטרת ישראל בשיתוף מנהל מקרקעי ישראל, צו הריסה, פינוי ואיטום של מבנה לא חוקי בעיר.
בתוך כך, כוחות משטרה רבים הכוללים שוטרי יס"מ מרחבי, מתפ"א וחבלה יחד עם נציגי מנהל מקרקעי ישראל, ערכו לפנות בוקר הריסת מבנה לא חוקי בעכו, אליו פלשו תושבי האזור שלא כחוק ושינו את ייעודו לאורוות סוסים.
Tags

במהלך פינוי המבנה ואטימתו נתפס במקום במהלך סריקת חבלן, ארגז תחמושת ובו מאות כדורים וסמוך למקום נתפס חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה בכמות מסחרית. המוצגים הועברו למיצוי ראיות ע”י יחידת הזיהוי הפלילי.
במשטרה ציינו: “משטרת ישראל תמשיך ותפעל בכל עת ובכל מקום ליישום צווים שיפוטיים תוך שמירה על הסדר והאינטרס הציבורי לניהול אורח חיים תקין ובטוח”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close