שלב זה כולל את סלילת המסלול הדרומי עבורו יבוצעו הסדרי תנועה חדשים. צילום: עיריית ק. אתאשלב זה כולל את סלילת המסלול הדרומי עבורו יבוצעו הסדרי תנועה חדשים. צילום: עיריית ק. אתא

החלו עבודות השלב האחרון בפרויקט הסדרת רחוב התעשייה בקריית אתא

החל השלב האחרון בפרויקט הסדרת רחוב התעשייה בקריית אתא. העבודות כוללות את סלילת המסלול הדרומי כולל כיכרות תנועה חדשים. עלות הפרויקט: כ- 50 מיליון שקל


בימים אלה החלה עיריית קריית אתא בשיתוף עם משרד התחבורה ויפה נוף את השלב האחרון בעבודות התשתית הנרחבות ברחוב התעשייה (כולל חיבור לכביש עוקף קריות וצומת ל"ט).

שלב זה כולל את סלילת המסלול הדרומי עבורו יבוצעו הסדרי תנועה חדשים על פיהם הכניסה תהיה דרך צומת עיר גנים (צומת זבולון- תעשייה) ויציאה דרך כביש 772 א'. בנוסף, העבודות כוללות בניית 2 כיכרות תנועה בצומת שלמה בן יוסף,  772 א' והמעפילים במטרה להגביר את הבטיחות במקום ולווסת את התנועה. העבודות כוללות גם את הסדרת המדרכות ומעברי החצייה והתקנת מערכת תאורה חדשה. לאורך השטחים הציבוריים יתבצע פיתוח נופי נרחב.

אולי גם זה יעניין אותך

במסגרת הפרויקט מבוצע שיפוץ נרחב של הכביש לרוחב של כ- 40 מ' כדי להופכו לכביש דו נתיבי ודו מסלולי הכולל הפרדה רחבה ובטיחותית לאורך כל הרחוב. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות הפיתוח שנעשו בדרך חיפה, כביש 772, כביש 772א' ורחוב הירדן אשר סוגרים למעשה את כל מערך הכבישים המובילים לצומת 772- התעשייה- זבולון (צומת דשנים). עלות הפרויקט: כ- 50 מיליון שקל.

יעקב פרץ, ראש עיריית קריית אתא: "אזור התעשייה הפך בשנים האחרונות לאטרקטיבי הודות לכניסת יזמים ומשקיעים חדשים לאזור כך שהשקעה באזור זה הינה חיונית להמשך פיתוחה של העיר. מערך התשתיות בעיר שינה את פניו מתוך ההנחה כי פיתוח צירי תחבורה ראשיים יביאו לפיתוח העיר והאזור כולו ויהפכו את קריית אתא לזמינה ונגישה, תוך ניצול הפוטנציאל המרבי שלה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך