הגגות יוכלו להיות מנוצלים יותר בקריותהגגות יוכלו להיות מנוצלים יותר בקריות

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה חיפה אישרה תוכנית להגדלת השטח המותר לתוספת בנייה על גגות מבני מגורים בקריות

בשורה לתושבי הקריות: מי שירצה לבנות תוספת בנייה על גג הבית, יקבל יותר שטח לבנייה מהיום בעקבות אישור הוועדה לתכנון ובנייה חיפה. למה רשות שדות התעופה התנגדה לכך? ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, ברך ואמר: ""התוכנית מאפשרת לשפר ולשדרג את הנכס ולמקסם את השטח הגג הקיים"


הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה חיפה אישרה תוכנית להגדלת  השטח המותר לתוספת בנייה על גגות מבני מגורים בקריות. את התוכנית יזמה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה קריות.

התוכנית חלה על קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית ים ושטחה כ- 18 אלף דונם. לפי התוכנית החדשה יהיה ניתן להגדיל את תוספת הבנייה על גגות מבני מגורים מ – 24 מ"ר ל – 40 מ"ר ליחידת דיור, כאשר 32 מ"ר מתוכם יהיה השטח העיקרי להגדלת יחידת הדיור ו – 8 מ"ר עבור הקמת המדרגות.

אולי גם זה יעניין אותך

ועדת משנה להתנגדויות של הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה חיפה דחתה את ההתנגדות של רשות שדות התעופה שהוגשה היות והתוכנית לא משנה את גובה המבנים המאושר בתוכניות הקודמות ולכן לא נוצרות סכנות לבטיחות הטיסות כתוצאה מהשינוי.

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, בירך על אישור התוכנית והודה ליו"ר הועדה המקומית תכנון ובניה קריות יוסי אזריאל על קידום התוכנית המטיבה עם בעלי הדירות: "התוכנית מאפשרת לשפר ולשדרג את הנכס ולמקסם את השטח הגג הקיים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך