שישה תלמידים נמצא בביתם סמים. הם הסגירו את הספק. צילום: גטיאימג'סשישה תלמידים נמצא בביתם סמים. הם הסגירו את הספק. צילום: גטיאימג'ס

פושעים שפלים: בזמן שביצעו החייאה באישה בת 60 בחוף, שני עבריינים גנבו את ארנקה וכרטיסי האשראי, גם אחרי שנקבע מותה במקום

נתפסו שני עבריינים שפלים שניצלו החייאה שעברה אישה בת 60 בחוף ארגמן בעכו, בכדי לבזוז את רכושה ואת כרטיסי האשראי שלה. גם אחרי שהוכרז מותה הם לא עצרו ויצאו להשתמש בכרטיסי האשראי שלה


יש פושעים מן השורה ויש פושעים שפלים יותר – בחוף ארגמן בעכו לפני שבוע, בזמן שניסו להציל את חייה של אישה בת 60, התגלו שני פושעים שפלים.

ביום רביעי שעבר, בזמן שפראמדיקים של מד"א ניסו להציל אשה בת 60 שנמשתה מהים לאחר שטבעה, וביצעו בה פעולות החייאה דרמטיים, בסופם למרבה הצער נקבע מותה של האישה, היו בחוף שני גברים שניצלו את הדרמה ואת ההזדמנות כדי לבזוז את רכושה של האישה.

הם ניגשו אל חפציה של האישה שהיו מונחים על החול וגנבו מארנקה את כרטיסי האשראי שלה.

משפחתה של האישה גילתה כי כל ארנקה וכרטיסי האשראי שלה נעלמו ודיווחה מייד למשטרה.

משטרת עכו פתחה בחקירה כדי לאתר את הגנבים השפלים. אתמול נרשמה פריצת הדרך בחקירה כאשר אחד מהם, עבריין ותיק, תועד במצלמות האבטחה של עסק בו ניסה לבצע עיסקה באמצעות כרטיס האשראי הגנוב של האישה המנוחה.

 

אולי גם זה יעניין אותך

חוקרי תחנת עכו זיהו אותו והוא, אותר ונעצר. אחר כך נעצר חברו. השניים, עאטף חאלדי בן 55 מאבטין המיוצג על ידי תומר נווה  הובאו היום לבית משפט השלום בעכו, שם התברר שהם חשודים גם בגניבת אופניים חשמליים ייקרי ערך בעיר, יומיים לפני האירוע בחוף.

בשני דיונים נפרדים האריך השופט וויליאם חאמד את מעצר כל אחד מהם בשלושה ימים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך