לאור הביקוש- בימים אלה נפתח קורס חדש עבור אוכלוסיית הגמלאים . צילום: עיריית ק. אתאלאור הביקוש- בימים אלה נפתח קורס חדש עבור אוכלוסיית הגמלאים . צילום: עיריית ק. אתא

מכללת קריית אתא מציעה השלמת השכלה ללא עלות לתושבי קריית אתא

מכללת קריית אתא מפעילה קורסים מקצועיים ולימודיים למשפחות נזקקות, גמלאים ובעלי מוגבלויות. המכללה מציעה להשלמת 12 שנות לימוד עבור תושבים מבוגרים ואף לימוד תיאוריה לנהיגה


מכללת קרית אתא, מפעילה תכניות לימודים ייחודיות עבור תושבים מיעוטי יכולת ובעלי מוגבלויות. התוכניות מופעלות בשיתוף מחלקת הרווחה ובסבסוד המשרד לשוויון חברתי.

במסגרת הפעילות מציעה המכללה את פרויקט תהיל"ה להשלמת 12 שנות לימוד עבור תושבים מבוגרים  המעוניינים להשלים את חוק לימודיהם. הפרויקט כולל 7 כיתות לימוד המשתתפים גם ספרי לימוד וציוד נילווה בשווי כולל של כ- 10,000 שקל. בשיתוף עם מחלקת הרווחה, מופעלים גם קורסים מיוחדים למשפחות נזקקות ועולים חדשים ביישומי המחשב.

בנוסף, מציעה המכללה קורסים מקצועיים לבעלי מוגבלויות ובעלי צרכים מיוחדים בנושאים שונים ביניהם: קורס מחשבים (מתחילים ומתקדמים), קורס מטפלות לגיל הרך ואף קורסים באומנות רב תחומית ובתיאוריה לנהיגה.

לאור הביקוש- בימים אלה נפתח קורס חדש עבור אוכלוסיית הגמלאים בנושא הכרת מכשיר הסלולר הכולל את תפעול המכשיר הנייד, שימוש בנתונים, אפליקציות, דוא"ל, ניהול יומן ועוד.

אולי גם זה יעניין אותך

אורה קורן, מנהלת מכללת אתא, מספרת על הפרויקט: "הרעיון העומד בבסיס פרויקטים הנ"ל הוא שמלבד היותם חינוכיים הם גם חברתיים ומעודדים הן את צמצום הפערים בחברה והן את השתלבותם של המשתתפים בשוק העבודה. המכללה מאפשרת לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים להשתלב במעגל הלומדים ולהביאם לכדי השתלמות ויישור קו עם האוכלוסייה הרגילה".

מכללת אתא הינה המכללה העירונית של קרית אתא המשרתת את תושבי העיר כמו גם את אוכלוסיית היישובים הסמוכים. המכללה פועלת בתחום השכלת המבוגרים, בפיקוח משרד החינוך, התרבות והספורט – האגף לחינוך מבוגרים וכן בקורסי הכשרה בפיקוח משרד הת.מ.ת. המכללה הינה מרכז לימודי לאוכלוסייה הבוגרת (מגיל 18 ואילך), המגיעה להשלים פערי למידה בתחום השכלת היסוד 10,11,12 שנות לימוד – לתעודת גמר תיכונית (ת.ג.ת.) כמו גם השלמת בגרויות – כל 21 יחידות לימוד החובה והבחירה. פרט לתחום השכלת המבוגרים, מפעילה המכללה גם ביה"ס לשפות, קורסים מקצועיים, סדנאות העשרה וגמולי השתלמות
.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך