במקום לשלם על הבילוי, שדדו את מקום הבילוי. הם הסגירו את הספק. צילום: גטיאימג'סבמקום לשלם על הבילוי, שדדו את מקום הבילוי. הם הסגירו את הספק. צילום: גטיאימג'ס

תושב נהריה בן 56 דקר גבר במרכז נהריה בגלל 2 מנות הירואין. מי שתפס אותו היו דווקא פקחי העירייה

כתב אישום נגד תושב נהריה בן 56 שדקר לפני עשרה ימים גבר בשדרות הגעתון והכל בגלל חוב על 2 מנות הירואין. מי שלכד את הדוקר היו דווקא שני פקחי עיריית נהריה


המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב נהריה בן 56 בחשד שדקר אדם אחר במרכז העיר, בשל סכסוך כספי שמקורו בתשלום עבור שתי מנות הירואין.
בתאריך 8.9.19 עצרה המשטרה בשעות הצהריים תושב העיר בן 56 בחשד שדקר אדם אחר בכניסה לעיר, סמוך לשדרות הגעתון, על רקע סכסוך כספי בין השניים בגין איחור בתשלום עבור סמים.
מפרטי כתב האישום שהוגש על ידי יחידת התביעות המשטרתית במחוז עולה, כי החשוד מכר לפני מספר חודשים ברחבת המסגר בשייח דנון, 2 מנות הרואין לקורבן בעלות של 200 שקל וכעת דרש את התשלום, כאשר בשל האיחור הרב במועד התשלום, דקר החשוד את הקורבן באמצעות מברג והלם בו באגרופיו, באופן שגרם לפציעתו ואשפוזו במרכב הרפואי גליל מערבי .
אולי גם זה יעניין אותך

בתוך כך, החשוד ניסה להימלט באופניים חשמליים מזירת האירוע אולם עוכב על ידי שני פקחי עירייה שעברו במקום וכאמור נעצר על ידי המשטרה והובא לחקירה בתחנת המשטרה בנהריה, בסיומה גובש נגדו כתב אישום על ידי יחידת התביעות.
מפקדת תחנת נהריה-סנ"צ מרי דניאלי, זימנה אליה השבוע את שני הפקחים והעניקה להם תעודת הוקרה על פעילותם הנחושה למען שלום הציבור וביטחונו.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך