חולמים לכתוב ספר או סיפור? עיריית קריית אתא מפעילה סדנאות כתיבה חדשות בספרייה העירונית

לאור הביקוש לפרויקט סדנאות הכתיבה, הרחיבה הספרייה העירונית את הפעילות במטרה להציע את הפרויקט לקהלים מגוונים. במסגרת הפעילות יתקיימו סדנאות כתיבה למתחילים בה ילמדו המשתתפים יסודות הכתיבה והדרך לביטוי הקול הפנימי, סדנת "סיפור חיים" עבור אוכלוסיית הגמלאים וסדנה מיוחדת לבני נוער מהעדה האתיופית המשתתפים בפרויקט "סיפור על הדרך" המתאר את העלייה שלהם לארץ. סדנאות הכתיבה מתקיימות בשיתוף עם "סדנאות הבית" של אשכול נבו והמשוררת אורית גידלי. בבית הספר מלמדים מורים מן השורה הראשונה של הכותבים בישראל. במקביל מפעילה הספרייה העירונית סדרות ותוכניות תרבות חדשות המותאמות לכל הגילאים- גימלאים, מבוגרים וילדים: מסביב לשולחן- סדרה בנושא אוכל ותרבות עם רותי רוסו, קובי אריאלי, גיל חובב ופרופ' אביעד קליינברג,  מבט עולמי- מסעות מצולמים עם יואל שתרוג, אמנון גוטמן, משה שי ונפתלי הילגר, כפר גלובלי- סדרת הרצאות אקטואליות עם עמנואל הלפרין, נדב אייל, ניצן הורוביץ והנריקה צימרמן, כשמילים פוגשות צלילים- סדרת מפגשים עם סופרים בליווי נגנים וזמרים. בין הסופרים שישתתפו: שרית ישי לוי, יוכי ברנדס, אשכול נבו ושהרב בלאו וסדרת הרצאות העצמה - חלומות צריך לצעוק- עם יובל אברמוביץ'.
Tags

סילבי אלמוג, מנהלת הספרייה העירונית בקריית אתא, סיפרה: “אחת המטרות המרכזיות של הספרייה העירונית היא להוות אבן שואבת עבור תושבי העיר בכל הגילאים. הסדרות החדשות מעודדות את הקהל הרחב להיחשף לתכנים ערכיים לצד תכנים פרקטיים ושימושיים כאשר הנגשת תכנים אלה לקהל הרחב מעניקה הזדמנות לתושבים אשר, ייתכן, כי ללא פרויקט זה, לא היו נחשפים אליהם כלל.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close