איפה כחול לבן כבשו את הערים בחיפה והאזור ואיפה הליכוד נשאר חזק?איפה כחול לבן כבשו את הערים בחיפה והאזור ואיפה הליכוד נשאר חזק?

בחיפה – ניצחון גדול ל"כחול לבן". הקריות, טירת כרמל ונשר: "הליכוד" ממשיך להוביל. קרב צמוד בכמה מהקריות

איך הצביעו תושבי חיפה, הקריות, טירת כרמל ונשר? הקריות שהפתיעו, חיפה שהפכה למעוז "כחול לבן" ומה קרה בטירת כרמל ונשר?


איך הצביעו תושבי חיפה, הקריות, טירת כרמל והעיר נשר?

על פי התוצאות מספירת הקלפיות עד שעה זו – חיפה שהייתה עיר אדומה בעבר, ואז רשמה ניצחון לליכוד בעשור האחרון, הופכת להיות עיר של "כחול לבן". מספירת 91 אחוז מהקפלפיות עד עתה התוצאות הן:

כחול לבן מובילה עם 32% מהקולות והליכוד מקבלת 24% בלבד. במקום השלישי – ישראל ביתנו 12%ובמקום הרביעי בעיר המעורבת ממוקמת הרשימה המשותפת, שקיבלה 6%.

בטירת כרמל מספירת 54 אחוז מהקולות בעיר עולה ניצחון גדול ל"ליכוד", שהיסטורית היה דומיננטי בעיר טירת כרמל. וכך מתפלגים הקולות: 54 אחוז לליכוד, 17 אחוז בלבד לכחול לבן והרשימה השלישית היא ש"ס עם 11 אחוז.

בנשר- מספירת 54 אחוז מהקולות עולה: קרב צמוד בין הליכוד לכחול-לבן. הליכוד כרגע עומד עם 54 אחוזים ואילו כחול לבן עם 51 אחוז. "ישראל ביתנו" של ליברמן רושמת הישג מכובד עם 19 אחוזים

אולי גם זה יעניין אותך

 

הליכוד מנצח בגדול בקריות

 

בקריית ים – נכון ל-54 אחוז מהקלפיות: הליכוד סוחף 42 אחוזים, כחול לבן הרחק עם 22 אחוז ואילו ישראל ביתנו רושמים הישג יפה מאוד עם 21 אחוזים.

בקריית אתא- נכון ל-54 אחוז מהקלפיות: כמו בקריית ים הליכוד מקבל 42 אחוזים, כחול לבן 22 אחוזים וישראל ביתנו רושמים 11 אחוזים כרשימה השלישית בעיר.

בקריית ביאליק – נכון ל-54 אחוז מהקלפיות: קרב צמוד יותר בין הליכוד לכחול לבן. הליכוד עם 37 אחוזים ואילו כחול לבן לא הרחק מאחור, עם 34 אחוז וגם כאן ישראל ביתנו היא במקום השלישי עם 12 אחוזים.

בקריית מוצקין – נכון ל-54 אחוז מהקלפיות: כמעט תיקו בין הליכוד לכחול לבן. הליכוד עם 34 אחוז, כחול לבן עם 33 אחוז ואילו ישראל ביתנו עם 12 אחוזים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך