אצל הנער נמצאו סמים בכמות מסחרית . צילום: גטיאימג'סאצל הנער נמצאו סמים בכמות מסחרית . צילום: גטיאימג'ס

בן 50 מנהריה נעצר לאחר שבסופ"ש הגיע לפארק משחקים בעיר והזמין ילדות לצפות בו מבצע בעצמו אקט מיני. תושייה של אחת הילדות הביא

המשטרה עצרה תושב נהריה בן 50 בחשד שביצע, במהלך סוף השבוע האחרון, מעשה מגונה בפני ילדות בפארק משחקים ציבורי בעיר. קרא לילדות לרכבו כדי שיצפו בו מבצע בעצמו אקט מיני. תושייה גדולה של אחת הילדות הביאה למעצרו


המשטרה עצרה תושב נהריה בן 50, לאחר שבמהלך סוף השבוע האחרון התקבלו בתחנת המשטרה בעיר מספר רב של תלונות, מילדות הגרות באחת השכונות בעיר, על כך שגבר הגיע סמוך לפארק משחקים מקומי עם רכבו, קרא להן (כל אחת במועד אחר) לגשת אליו על מנת שייצפו בו, תוך שהוא חושף בפניהם על פי החשד את איבר מינו ומבצע אקט מיני.
הודות לתושייה של אחת הבנות, אשר תיעדה את מספר הרכב של החשוד באמצעות הטלפון הנייד, הצליחה המשטרה להתחקות אחר זהותו של החשוד ולבחון את נגישותו למקום במועדים האמורים וכבר למחרת היום נעצר והובא בפני בית משפט בבקשה להאריך את מעצרו.
אולי גם זה יעניין אותך

כאמור, עד כה הוגשו מעל 5 תלונות כנגד החשוד ממספר רב של בנות שנחשפו אליו, כל אחת בהזדמנות אחרת באותו אזור ובהתאם לחומר הראיות, הוארך מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחיפה במוצאי שבת והבוקר (10.9) יובא החשוד לדיון נוסף בבית משפט השלום קריות, בבקשה להאריך את מעצרו בשנית.  בכוונת המשטרה להמשיך ולבחון אם היו בנות נוספות שנפלו קורבן לפעילותו הפלילית.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך