בן 50 מנהריה נעצר לאחר שבסופ”ש הגיע לפארק משחקים בעיר והזמין ילדות לצפות בו מבצע בעצמו אקט מיני. תושייה של אחת הילדות הביא

המשטרה עצרה תושב נהריה בן 50, לאחר שבמהלך סוף השבוע האחרון התקבלו בתחנת המשטרה בעיר מספר רב של תלונות, מילדות הגרות באחת השכונות בעיר, על כך שגבר הגיע סמוך לפארק משחקים מקומי עם רכבו, קרא להן (כל אחת במועד אחר) לגשת אליו על מנת שייצפו בו, תוך שהוא חושף בפניהם על פי החשד את איבר מינו ומבצע אקט מיני.
הודות לתושייה של אחת הבנות, אשר תיעדה את מספר הרכב של החשוד באמצעות הטלפון הנייד, הצליחה המשטרה להתחקות אחר זהותו של החשוד ולבחון את נגישותו למקום במועדים האמורים וכבר למחרת היום נעצר והובא בפני בית משפט בבקשה להאריך את מעצרו.
Tags

כאמור, עד כה הוגשו מעל 5 תלונות כנגד החשוד ממספר רב של בנות שנחשפו אליו, כל אחת בהזדמנות אחרת באותו אזור ובהתאם לחומר הראיות, הוארך מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בחיפה במוצאי שבת והבוקר (10.9) יובא החשוד לדיון נוסף בבית משפט השלום קריות, בבקשה להאריך את מעצרו בשנית.  בכוונת המשטרה להמשיך ולבחון אם היו בנות נוספות שנפלו קורבן לפעילותו הפלילית.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close