מיתוג על: האחים סטולר חוגגים את פתיחת שנת המשפט במסיבת חברים בגג המשרד

בזמן שעורכי הדין יאיר ואיתן סטולר, מבעלי משרד התעבורה המוביל 'סטולר', טסו לחופשה קצרה, החליטה רויטל אברג׳ל המשנה למנכ״ל בחברה, להפתיע אותם. בערב מרגש ומיוחד- חגיגת פתיחת שנת המשפט, בהשתתפות בני משפחה, עובדים וחברים קרובים, עם ברכתו של כבוד הרב רבי דוד אבוחצירה מחיפה. החברים נהנו ממוזיקה טובה, בר שופע ותקרובת ייחודית כשהכל כמובן היה ממותג בלוגו סטולר, מבקבוקי השתייה ועד השלט שמעל הבר.
Tags

  וכך כתב איתן סטולר על הערב המרגש:

  אחרי פגרה קצרה, חגגנו אתמול את פתיחת שנת המשפט יחד עם יאיר, אחי היקר. עברנו תקופה לא קלה, התרעננו, נחנו ועכשיו אנחנו חוזרים לשגרה עם כל הלב והנשמה בשבילכם. תודה לחברים, ללקוחות ולמשפחה שהגיעו אתמול לפרגן וליהנות. תודה רבה לאשתי היקרה מיכל על ההפקה המושלמת, תודה רבה לרבי דוד אבוחצירא מחיפה שכיבד אותנו בקביעת המזוזה ותודה ללב של המשרד רויטל אברג’ל. לחיי השנה החדשה, לחיי שנת המשפט החדשה, ולחיי המיתוג החדש.

   האחים סטולר ורבי דוד אבוחצירה. צילום משה מעוזהאחים סטולר ורבי דוד אבוחצירה. צילום משה מעוז
   ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

   כתיבת תגובה

   Back to top button
   נגישות
   Close
   Close