אוריה ריגש את השוטרים שליוו אותו ביום הזה. צילום: דוברות המשטרהאוריה ריגש את השוטרים שליוו אותו ביום הזה. צילום: דוברות המשטרה

שוטרי מחוז חוף התגייסו להגשים חלום לאוריה בן ה-7, ילד בעל צרכים מיוחדים

לאוריה בן השבע מקריית ים, ילד בעל צרכים מיוחדים, יש חלום אחד: להפוך לשוטר במשטרת ישראל. אז שוטרי מחוז חוף החליטו להגשים לו את החלום - ביבשה ואף בים. ההתרגשות הייתה גדולה גם בקרב השוטרים


שוטרים ומשטרה זה לא רק קונוטציה שלילית של דוחות ואירועים פליליים, אלא זה אומר לעיתים גם קשר חם לקהילה, כמו בסיפור הבא שריגש שוטרים רבים במחוז חוף ואף רתם אותם להגשים את חלומו של אוריה המתוק בן השבע, ילד בעל צרכים מיוחדים מקריית ים.
במרכז השליטה של מחוז חוף התקבלה שיחת מוקד מתושבת קריית ים ובה היא מבקשת להגשים לבנה בן ה-7, אשר הינו בעל צרכים מיוחדים חלום, לערוך מפגש עם שוטרים, לבצע פעילות משטרתית ולהפוך לשוטר ליום אחד.
שוטרי מרכז השליטה במחוז חוף, מיד נרתמו למשימה ואתמול הגשימו חלום לאוריה בן ה-7 מקריית ים, אשר חלומו האחד היה – להפוך לשוטר במשטרת ישראל.
בתצוגת תכלית מרהיבה של משטרת ישראל שכללה יחידות מבצעיות ובהן: מרכז השליטה המחוזי, חבלה, זיהוי פלילי, שיטור ימי, פרשים, תנועה וסיור של תחנת זבולון, אוריה הגשים את חלומו והפך לשוטר ליום אחד כשהוא לובש מדי שוטר ודרגות שהוענקו לו על ידי מפקד מרכז השליטה במחוז.
אולי גם זה יעניין אותך

השוטר החדש והנרגש ענה לשיחות במוקד 100, שיגר ניידות לאירועים, הפעיל מכשור חבלה, ביצע עבודת זיהוי, נסע בניידת והכיר מקרוב את עבודת המשטרה והאמצעים העומדים לרשותה.
אוריה הנרגש הודה לשוטרי מרכז השליטה ואמר: "זה היום הכי כיפי בחיים שלי".
משטרת ישראל תמשיך בפעילות היומיומית למען הקהילה על מנת לחזק את הקשר בין יחידות המשטרה השונות לבין רבדי האוכלוסייה השונים.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך