ש”ס בחיפה לשדולת הנשים: אל תתערבו לנו בחיים! חיו ותנו לחיות!

נציגי ש"ס בחיפה, ששינו את ההזמנה לקומזיץ בני הישיבות בהדר והכינו מתחם לעזרת נשים, מצביעים באירוע על הכיסאות הריקים. יו"ר ש"ס בחיפה וחבר מועצת העיר, הרב אורי אוזן: "הכיסאות בצד של הנשים היו ריקים לחלוטין והשאלה הנשאלת כעת היא, היכן הנשים להן דואגות שדולת הנשים בישראל?"

לאחר שבוטלה ההופעה של החרדים בחיפה ועוררה סערה גדולה במדינה כולה, ביקשו החרדים ובראשם הרב אורי אוזן, חבר מועצת העיר מרשימת ש”ס, לערוך קומזיץ ובו הופעה של הזמר נפתלי קמפה לגברים בלבד, במתחם תלמוד תורה בהדר, בהשתתפות הרב שי פרי ומכובדים נוספים ושוב קמה זעקה כנגד ההופעה לגברים בלבד אלא ששדולת הנשים פנתה שוב לעיריית חיפה ושם ביקשו מהרב אוזן לבטל את האירוע שיועד לגברים בלבד. נציג ש”ס בחיפה החליט על מנת להוציא את האירוע לפועל לשנות את הכיתוב ולהזמין גם את הנשים בהפרדה מלאה להשתתף בקומזיץ ולצפות בהופעה. אממה? מאות גברים הגיעו להשתתף בקומזיץ אך במתחם היפה שהוקם לטובת הנשים הכיסאות היו ריקים ומיותמים. מש”ס בחיפה נמסר כי ‘האירוע התקיים לבסוף בזכות יו”ר ש”ס בחיפה, הרב אורי אוזן, שיזם ודאג לקומזיץ לרווחת בני הישיבות החיפאיים ופעל בחכמה ובטוב דעת. לאחר האירוע אמר הרב אוזן, יו”ר ש”ס בחיפה: ‘הנשים שלנו לא מעוניינות להשתתף בזיץ של בני הישיבות, זה לא מעניין אותן”. ובתגובה ליועמ”ש הוסיף: “ההוראות היו להסיר מהפרסומים את המשפט “הערב מיועד לגברים בלבד” והשאלה הנשאלת כעת היכן הנשים להן דואגות שדולת  הנשים בישראל? הכיסאות בצד של הנשים היו ריקים לחלוטין… התמונות מדברות בעד עצמן…”

הקומזיץ בהדר. צילום פרטיהקומזיץ בהדר. צילום פרטי

בכיר בש”ס בחיפה לניוזים צפון: האירוע שנערך בחמישי בחיפה וכמעט סוכל על ידי שדולת הנשים עקב פנייתן ליועמ”ש של עיריית חיפה בבקשה לבטל את הקומזיץ המיועד לבני הישיבות החיפאיים, “לגברים בלבד”, עבר בהצלחה. ואפילו הייתה עזרת נשים!!!  אך איפה הנשים? הן לא נראו באופק כלל!!! אני פונה לשדולת הנשים: אל תתערבו לנו בחיים! חיו ותנו לחיות!”

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close