ד"ר סער הראל. השנה נפתחה ברגל ימין במחוז חיפה: "שנה מאתגרת לפנינו, עם תכניות רבות חדשות והמשך". צילום: משרד החינוךד"ר סער הראל. השנה נפתחה ברגל ימין במחוז חיפה: "שנה מאתגרת לפנינו, עם תכניות רבות חדשות והמשך". צילום: משרד החינוך

שנת הלימודים תש"ף במחוז חיפה החלה הבוקר, ברגל ימין, ועם שורה של בשורות חינוכיות

שנת הלימודים במחוז חיפה החלה ללא תקלות ובהצלחה רבה. מנהל המחוז, ד"ר סער הראל: "אני שמח לפתוח הבוקר את שנת הלימודים תש"ף, גאים בהישגי המערכת, ומאחלים שנת לימודים פורייה ומוצלחת"


211,645 תלמידים ממחוז חיפה פתחו הבוקר את שנת הלימודים תש"ף.  כ- 16,642 ילדים נכנסו לראשונה בחייהם לכיתות – כתלמידי כיתות א'. בשכבת הגיל העליונה, שכבת י"ב, החלו 11,876 תלמידים את שנתם ה-12 במערכת החינוך. את שנת הלימודים פתחו גם 22,000 עובדי הוראה – אנשי חינוך מסורים וחדורי שליחות, שעל כתפיהם האחריות להטעין בידע, במיומנויות ובערכים את הדור הבא של מדינת ישראל.
בשבוע הקרוב, יקבלו בתי הספר ערכת הדרכה ופעילות אשר תעסוק בנושא המרכז השנתי "הערבות ההדדית".
אולי גם זה יעניין אותך

מנהל המחוז, ד"ר סער הראל, ציין הבוקר: "שנה מאתגרת לפנינו, עם תכניות רבות חדשות והמשך הטמעת התכניות הקיימות, מי ייתן ותהא זו שנה מוצלחת, שנה שבה נשאף למצוינות ערכית, חברתית ואקדמית, ושנצליח לעשות ולהגשים את כל החלומות, המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו. נאחל לכולנו שנה טובה ומוצלחת".
מנהל המחוז, שולח את הערכתו הרבה לעובדי ההוראה במחוז לכל אחד ואחת מהתופים ברשויות לפיקוח ולעובדי המינהל על השקעתם בהיערכות לקראת פתיחת שנה"ל, על ההכנות והעבודה המאומצות, על מנת לאפשר את פתיחת שנת הלימודים באופן מיטבי במחוז.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך