שנת הלימודים תש”ף במחוז חיפה החלה הבוקר, ברגל ימין, ועם שורה של בשורות חינוכיות

211,645 תלמידים ממחוז חיפה פתחו הבוקר את שנת הלימודים תש"ף.  כ- 16,642 ילדים נכנסו לראשונה בחייהם לכיתות - כתלמידי כיתות א'. בשכבת הגיל העליונה, שכבת י"ב, החלו 11,876 תלמידים את שנתם ה-12 במערכת החינוך. את שנת הלימודים פתחו גם 22,000 עובדי הוראה - אנשי חינוך מסורים וחדורי שליחות, שעל כתפיהם האחריות להטעין בידע, במיומנויות ובערכים את הדור הבא של מדינת ישראל.
בשבוע הקרוב, יקבלו בתי הספר ערכת הדרכה ופעילות אשר תעסוק בנושא המרכז השנתי "הערבות ההדדית".
Tags

מנהל המחוז, ד”ר סער הראל, ציין הבוקר: “שנה מאתגרת לפנינו, עם תכניות רבות חדשות והמשך הטמעת התכניות הקיימות, מי ייתן ותהא זו שנה מוצלחת, שנה שבה נשאף למצוינות ערכית, חברתית ואקדמית, ושנצליח לעשות ולהגשים את כל החלומות, המטרות והיעדים שהצבנו לעצמנו. נאחל לכולנו שנה טובה ומוצלחת”.
מנהל המחוז, שולח את הערכתו הרבה לעובדי ההוראה במחוז לכל אחד ואחת מהתופים ברשויות לפיקוח ולעובדי המינהל על השקעתם בהיערכות לקראת פתיחת שנה”ל, על ההכנות והעבודה המאומצות, על מנת לאפשר את פתיחת שנת הלימודים באופן מיטבי במחוז.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close