צפו: שוב לילה לא שקט בנשר- הצתת רכב וחשד להשלכת רימון, פעם שנייה השבוע

https://youtu.be/cm8If2dLIhE
משהו לא טוב קורה בנשר עם מה שמסתמן כמלחמות נקמה בעולם הפשע. בשבועות האחרונים נרשמו מספר לא מועט של הצתת רכבים, כשהשבוע, ביום שני בלילה אף הושלך רימון לעבר בניין ברחוב האלון בעיר - כשייתכן והיה מכוון לעבר דמות מוכרת מאוד למשטרה המתגורר ברחוב זה. גם הלילה החולף לא היה שקט, כשתושבים העידו על שמיעת פיצוץ ולאחריו החל לעלות באש ונשרף כליל כלי רכב ברחוב נתיב הטרשים בעיר. ראש עיריית נשר, רועי לוי, כבר הודיע השבוע כי הוא מתכוון לקיים פגישה מפקדי המחוז בכדי להביא לרגיעה ולהפסקת האלימות שהיא כולה בעלת סממנים פליליים.  
Tags

בנוסף, הודיעה העירייה כי תתגבר את נוכחות מצלמות האבטחה שמוצבות בכל העיר, בכדי להביא לסיכול ולתפיסת המבצעים את ההצתות וכן את המעשים הפליליים האחרים.

ידוע כי גורמי פשיעה שונים עברו בשנים האחרונות מהקריות ומחיפה לאזור נשר, לאחר ששם הפכו למטרות. אולם נראה שיחד איתם הועתקו גם מלחמות הפשיעה והגיעו לשכונות מגורים שקטות בעיר.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close