המצלמות אמורות להרתיע יותר גורמי פשיעה. צילום: גטיאימג'סהמצלמות אמורות להרתיע יותר גורמי פשיעה. צילום: גטיאימג'ס

עיריית נשר תתגבר את המצלמות ברחובות, בעקבות זריקת הרימון לעבר בניין ברחוב האלון. וגם: איך זה קשור למבול הודעות שקיבל ראש העיר?

בעקבות זריקת הרימון לבית ברחוב אלון בנשר אמש, עיריית נשר תתגבר את המצלמות אבטחה ברחבי העיר. נבדק חשד שהיעד היה ביתו של דמות המוכרת למשטרה המתגורר בסמוך למקום. וגם: השמועות שהציפו את הנייד של ראש עיריית נשר, רועי לוי, בזמן חופשה עם המשפחה


אמש נזרק רימון לעבר בית ברחוב האלון בנשר. מדובר כנראה באיום יותר מכוונה לפגוע, לאחר שאיש לא נפגע ולא נגרם נזק. נבדק חשד כי הרימון כוון כלפי ביתו של דמות המוכרת למשטרה המתגורר באותו רחוב.

כאמור, מסתמן כי מדובר בעוד אירוע על רקע פלילי שנרשם בנשר בשנה האחרונה.

לאור האירועים – עיריית נשר תציב עוד מצלמות ברחוב אלון ובעוד מקומות בעיר, כפי שצייץ בטוויטר אתמול ראש עיריית נשר, רועי לוי, אשר שוהה בחופשה בחו"ל: "התעדכני על האירוע הפלילי שהתרחש בעיר. לאור האירועים האחרונים, הצבנו מצלמות נוספות ברחוב ואנחנו בקשר מול הסממ"ז שמטפל באירוע. כמובן שהצענו כל סיוע אפשרי. גם בשעות אלו אנחנו סומכים על משטרת ישראל שתדע להביא לדין את העבריינים ולהשיב את השקט לרחובות ומצפים לבשורות".

אולי גם זה יעניין אותך

מלבד זאת, לוי נאלץ להעלות פוסט בפייסבוק שלו בו הוא מזים את השמועות שהביאו לכך שקיבל עשרות רבות של הודעות לנייד, לאחר שחבר אופוזיציה בנשר הפיץ שמועה, כך לפי לוי – לפיה הרימון שהושלך כוון לביתו של ראש העיר שהוא מאוים.

כך כתב לוי: "אני מתעורר בבוקר בחדר המלון בחופשה בחו"ל עם המשפחה ומוצא בטלפון שלי הודעות תמיכה רבות. בתחילה לא הבנתי על מה המהומה.

בירור קצר, מסתבר שחבר האופוזיציה השקרן, שלח כנראה בלילה הודעה לכתבי חדשות, כי נזרק רימון סמוך לבית שלי ברחוב האלון הודעת פייק שלא בפעם הראשונה ששולח. עזבו שהם אפילו לא טרחו לבדקו לפני שהם פרסמו, חלקם, הגדילו והוסיפו תמונה שלי ליד הכותרת כדי לעורר פרובוקציה.

כמובן שמדובר בפייק ניוז ברמה הכי נמוכה שיש שייצר חבר האופוזיציה השקרן, שלא בפעם הראשונה.
אכן היה אתמול אירוע פלילי חמור בעיר, אך הקשר בינו לבית שלי זה כמו הקשר בין הבית של כל תושב בעיר שגר ברחוב האלון ולא בבניין , לאירוע– אין קשר!

תודה לכל התושבים היקרים שלנו הדואגים לשלומי ושלום משפחתי.
אנחנו נהנים ביחד ומתגעגעים".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך