החל שלב נוסף בפרויקט הסדרת רחוב התעשייה בקרית אתא

עבודות תשתית ברחוב התעשייה בקרית אתא. העבודות כוללות בניית תשתיות למסלול הנסיעה הנוסף ברחוב. עלות הפרויקט: כ־50 מיליון שקלים


בימים אלה מבצעת עיריית קרית אתא בשיתוף עם משרד התחבורה ויפה נוף שלב נוסף בעבודות התשתית הנרחבות ברחוב התעשייה כולל חיבור לכביש עוקף קריות וצומת ל"ט.

במסגרת העבודות מתבצע שיפוץ נרחב של הכביש לרוחב של כ־40 מטרים והפיכתו לכביש דו נתיבי ודו מסלולי הכולל הפרדה רחבה ובטיחותית לאורך כל הרחוב. בנוסף, הסדרת המדרכות ומעברי החצייה והתקנת מערכת תאורה חדשה. לאורך השטחים הציבוריים יתבצע פיתוח נופי ויותקנו 3 תחנות טרנספורמציה זעירות.

אולי גם זה יעניין אותך

במקביל מבוצעים שינויים גיאומטריים בתוואי הכבישים והמדרכות וכן השלמת בניית כיכרות תנועה בצומת התעשייה – שלמה בן יוסף , המעפילים- התעשייה וצומת 772 א'-מעפילים, במטרה לווסת את תנועת כלי הרכב ברחוב, לאפשר גישה נוחה, להסדיר את התנועה בצמתים ולהגביר את הבטיחות. הכיכרות יאפשרו חיבור לכביש 772א' המהווה כניסה לדפו של המטרונית.

העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות הפיתוח שנעשו בדרך חיפה, כביש 772, כביש 772א' ורחוב הירדן אשר סוגרים למעשה את כל מערך הכבישים המובילים לצומת 772-התעשייה-זבולון (צומת דשנים). עלות הפרויקט: כ־50 מיליון שקלים.

"אזור התעשייה הפך בשנים האחרונות לאטרקטיבי הודות לכניסת יזמים ומשקיעים חדשים לאזור כך שהשקעה באזור זה היא חיונית להמשך פיתוחה של העיר", ציין ראש העירייה יעקב פרץ. "מערך התשתיות בעיר שינה את פניו מתוך ההנחה כי פיתוח צירי תחבורה ראשיים יביאו לפיתוח העיר והאזור כולו ויהפכו את קרית אתא לזמינה ונגישה, תוך ניצול הפוטנציאל המרבי שלה".

 

צילום: דוברות עיריית קרית אתא

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך