“על מנת לטפל חייבים לקבל הדרכה”. אלי דוקורסקי יוצא לעזרת חוסים בעלי מוגבלויות באמצעות קרן שלם

קרן שלם שבראשה עומד ראש עיריית קרית ביאליק הודיעה כי תסייע בהכשרת כוח אדם המועסק במוסדות לאנשים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית. "על מנת לטפל בבעלי צרכים מיוחדים ובמיוחד בבעלי מוגבלות שכלית והתפתחותית, חייבים לקבל הדרכה ומיומנויות ייחודיות"

בעקבות חשיפה של מקרה אלימות מזעזע והתעללות כלפי חוסה במעון רמות חיפה שהביאו למותו, פנה ראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי לשר העבודה הרווחה והשירותים החברתיים, והביע את נכונותה של קרן שלם שבראשה הוא עומד לסייע בהכשרת כוח אדם המועסק במוסדות לאנשים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית.

ההכשרות והקורסים הייחודיים יעניקו כלים להתמודדות עם אוכלוסייה בעלת התנהגות מאתגרת ויאפשרו רכישת מיומנות ייחודיות לטיפול בה.

דוקורסקי ביקש ממשרד העבודה הרווחה ושירותים החברתיים להעניק לקרן שלם תקציב ייעודי למטרה זו. קרן שלם היא עמותה לפיתוח שירותים לאדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית ברשויות המקומיות שמטרתה לפתח ולשפר שירותים הניתנים לאוכלוסייה זו.

“על מנת לטפל בבעלי צרכים מיוחדים ובמיוחד בבעלי מוגבלות שכלית והתפתחותית, חייבים לקבל הדרכה ומיומנויות ייחודיות”, ציין דוקורסקי. “קרן שלם מוכנה ליטול על עצמה להיות הזרוע המבצעת בתחום זה”.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close