רוויטל סבירסקי תשמש חברה בוועדת המחקר של קרן שלם

המשנה לראש עיריית קרית ביאליק ד"ר רוויטל סבירסקי נבחרה לשמש כחברה בוועדת המחקר של קרן שלם המפתחת שירותים לאנשים בעלי מוגבלויות ברשויות המקומיות


משנה לראש העירייה ד"ר רוויטל סבירסקי נבחרה לשמש כחברה בוועדת המחקר של קרן שלם. קרן שלם היא עמותה ציבורית המפתחת שירותים לאנשים בעלי מוגבלויות הפועלת ברשויות המקומיות ומבצעת פרויקטים להקמה, שדרוג ושיפוץ מבנים ושירותים לרווחתם של בעלי צרכים מיוחדים. ד"ר סבירסקי תעסוק בקידום המחקר לעידוד וקידום הטיפול באדם עם מוגבלות שכלית והתפתחותית בקהילה.

הועדה מקדמת מחקר יישומי ומעודדת את הפצת הידע בקרב אנשי המקצוע.  נושא המחקרים נבחן על ידי הקרן פעם בשנה בוועדת מחקר. לוועדה מוגשות הצעות לסיוע ומימון מחקרים, תזות ועבודות דוקטורט על פי קריטריונים מדעיים הנהוגים בקרנות אוניברסיטאיות ואחרות. העיקרון הראשוני המנחה את עבודת הוועדה הנו הקשר לנושא המוגבלות השכלית התפתחותית בקהילה ונוספים לו קריטריונים של  חדשנות הנושא ויישומיות תוצאות המחקר לפרקטיקה של עולם המוגבלות.

אולי גם זה יעניין אותך

הקרן מעודדת פניה של חוקרים מפקולטות שונות באוניברסיטאות בארץ במטרה לעודד את העיסוק האקדמי בנושא מוגבלות שכלית והתפתחותית במגוון תחומי ידע  הנוגעים למכלול  חייהם והחברה הסובבת אותם.

"אני מברך את ד"ר סבירסקי על תפקידה החדש", מסר ראש העירייה. "ד״ר סבירסקי עסקה שנים בתחום המחקר והמדע וניסיונה האקדמי והמחקרי מחד וניסיונה המעשי בשטח יהוו תרומה לפעילות קרן שלם וקידום מטרותיה".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך