גבר ואישה בני 30 טבעו למוות בחוף הבתולה בקריית ים. נקבע מותם לאחר ניסיונות החייאה

טרגדיה כפולה בחוף הבתולה בקריית ים: גבר ואישה בני 30 טבעו ונמשו ללא הכרה. לאחר ניסיונות החייאה בשניים, נקבע מותם של השניים, לאחר ניסיונות החייאה. שוב טרגדיה בחוף לא מוכרז


חובשים ופראמדיקים של מד"א טיפול נמרץ כרמל וחובשי איחוד הצלה, הוזעקו לחוף הבתולה בקריית ים לאחר שדווח על שני טובעים בני 30, גבר ואישה שנמשו מחוסרי הכרה.

חובשים ופראמדיקים החלו לבצע בשניים פעולות החייאה. לפני זמן קצר, למרבה הצער, קבעו את מותה של האישה כבת 30 קודם טלפני זמן קצר נקבע מותו גם של הגבר בן ה 30, שגם בו בוצעו פעולות החייאה ממושכות.

 

אולי גם זה יעניין אותך

חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א ליאון קמחי, סיפר: "מדובר ברצועת חוף לא מוכרזת, צפונית לחוף הבתולה. כשהגעתי למקום ראיתי על קו המים אישה כבת 30 כשאזרחים מבצעים בה פעולות החייאה בסיסיות. מיד התחלתי להעניק לה טיפול רפואי ולבצע בה פעולות החייאה. כעבור מספר דקות במקביל להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שהמשיך את הטיפול הרפואי באישה ראינו גבר מחוסר הכרה במים. יחד עם אזרחים שהיו על החוף נכנסו לים והוצאנו אותו לחוף, הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו לבצע גם בו פעולות החייאה. לצערי לאחר דקות ארוכות של החייאה נקבע מותה של האישה טלפני זמן קצר של הגבר".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך