אביב חכים מק. אתא יצא עם שני סכינים לדקור למוות את חברו. משלא מצא אותו בבית, דקר למוות את יוסף שמילוביץ, אותו כלל לא הכיר

פרקליטות מחוז חיפה- פלילי הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בעיר, כתב אישום כנגד אביב חכים בן אליהו, תושב קרית אתא, בגין רצח המנוח יוסף שמילוביץ תושב קרית מוצקין, שרצח אותו באקראי מבלי שיכיר אותו, לאחר שיצא לרצוח את חבר שלו ופצע אותו קשה

מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו”ד עינב איסטקו, עולה כי ביום  ה-30.9 בסמוך לשעה 06:30 יצא הנאשם  מביתו כשהוא מצויד בשתי סכינים, בכוונה להגיע לדירתו של חברו בר דהן. כשהגיע הנאשם  לביתו של דהן, דפק מס פעמים ומשלא היה מענה, עזב את המקום והחל ללכת ברגל לכיוון רחוב אושה בקריית מוצקין.

בסמוך לשעה 06:45 בעודו הולך ברחוב, הבחין הנאשם  ביוסף שמילוביץ, עמו אין לו היכרות מוקדמת, הולך לכיוון רכבו של המנוח . הנאשם  פתח את הדלת הרכב הקדמית שלצד מושב הנהג, נכנס לתוכו ודקר את המנוח בפלג גופו העליון,  תוך שהמנוח מנסה להתגונן ולהדוף את הנאשם. בשלב מסוים יצא המנוח מהרכב והנאשם  המשיך לדקור אותו בפלג גופו העליון.

בהמשך חזר המנוח  כשהוא פצעו  לתוך רכבו ונסע לתחנת משטרת זבולון. בשעה 06:55, הגיע לתחנת המשטרה, החנה את רכבו, צעד לכיוון עמדת השומר וכעבור דקות ספורות התמוטט, צוות מד”א שהגיע למקום, פינה את אותו למרכז הרפואי רמב”ם, שם נקבע מותו.

עוד עולה כי לאחר האירוע המשיך הנאשם והתקדם לכיוון רחוב אושה לכיוון דירתו של דהן, בסמוך לשעה 07:35 נכנס  הנאשם  לחדרו של המתלונן והתיישב על מיטתו ותקף את המתלונן בצעקות את ודקר אותו בחזה. בהמשך, נוכח הצעקות נכנסה אמו של המתלונן לחדר, ניסתה להרחיק את הנאשם  מבנה הנאשם  ברח  מהדירה ונתפס על ידי אחד השכנים, שהחזיק בו עד להגעת משטרה.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close