דוקורסקי ליד אחת מפינות ההאכלה האסתטיות שהוצבו בקריית ביאליק. צילום: עיריית ק. ביאליקדוקורסקי ליד אחת מפינות ההאכלה האסתטיות שהוצבו בקריית ביאליק. צילום: עיריית ק. ביאליק

חדש בקריית ביאליק: פינות האכלה מיוחדות לחתולים. יותר נקי, יותר מסודר

עיריית קריית מסדירה את נושא האכלת חתולי רחוב - עם עמדות האכלה מיוחדות המפוזרות ברחבי העיר.דוקורסקי: "החלטנו להירתם ולהסדיר את נושא האכלת חתולי רחוב שמעורר מחלקות לעיתים קרובות בקרב התושבים"


בימי הקיץ החמים דואגים בעיריית קריית ביאליק גם ל"תושבי" העיר המהלכים על ארבע. בכדי להסדיר את נושא האכלת חתולי רחוב, יצרה העירייה והציבה עמדות האכלה כפיילוט ייחודי. מדובר בעמדות אסתטיות עם מדף לצלחות מים ואוכל העשויות מנירוסטה שהיא חומר עמיד לשינויי מזג אוויר ולא מחליד.

כידוע, ישנם תושבים, אוהבי חתולים, אשר מקפידים מדי יום להאכיל את חתולי רחוב. כנגד, ישנם תושבים שריכוז רב של חתולים בקרבת ביתם מפריע להם. בכדי להסדיר את הנושא, החליט ראש העיר, אלי דוקורסקי, לבחור מקומות האכלה ברחבי העיר ולהציב בהם עמדות מיוחדות המיועדות לכך.  המקומות שנבחרו הם פארק סביון, פארק אריאל שרון, שד' ירושלים, מרכז צבר, רחוב הגליל ושביל בגין. חתולי רחוב מגיעים למקומות האכלה מתפזרים לאחר סיום הארוחה, כך שהמקום נשאר נקי.

אולי גם זה יעניין אותך

ראש העיר, אלי דוקורסקי: "החלטנו להירתם ולהסדיר את נושא האכלת חתולי רחוב שמעורר מחלקות לעיתים קרובות בקרב התושבים. העמדות היפות והאסתטיות בהן תתבצע האכלה ואליהן יגיעו החתולים, יעזרו גם לעקוב אחרי אוכלוסיית בעלי חיים ולבצע סירוסים ועיקורים. אני פונה למאכילי חתולי רחוב להשתמש בעמדות החדשות, לשמור על סדר וניקיון בהן".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך