חדש בקריית ביאליק: פינות האכלה מיוחדות לחתולים. יותר נקי, יותר מסודר

בימי הקיץ החמים דואגים בעיריית קריית ביאליק גם ל"תושבי" העיר המהלכים על ארבע. בכדי להסדיר את נושא האכלת חתולי רחוב, יצרה העירייה והציבה עמדות האכלה כפיילוט ייחודי. מדובר בעמדות אסתטיות עם מדף לצלחות מים ואוכל העשויות מנירוסטה שהיא חומר עמיד לשינויי מזג אוויר ולא מחליד.

כידוע, ישנם תושבים, אוהבי חתולים, אשר מקפידים מדי יום להאכיל את חתולי רחוב. כנגד, ישנם תושבים שריכוז רב של חתולים בקרבת ביתם מפריע להם. בכדי להסדיר את הנושא, החליט ראש העיר, אלי דוקורסקי, לבחור מקומות האכלה ברחבי העיר ולהציב בהם עמדות מיוחדות המיועדות לכך.  המקומות שנבחרו הם פארק סביון, פארק אריאל שרון, שד' ירושלים, מרכז צבר, רחוב הגליל ושביל בגין. חתולי רחוב מגיעים למקומות האכלה מתפזרים לאחר סיום הארוחה, כך שהמקום נשאר נקי.

Tags

ראש העיר, אלי דוקורסקי: “החלטנו להירתם ולהסדיר את נושא האכלת חתולי רחוב שמעורר מחלקות לעיתים קרובות בקרב התושבים. העמדות היפות והאסתטיות בהן תתבצע האכלה ואליהן יגיעו החתולים, יעזרו גם לעקוב אחרי אוכלוסיית בעלי חיים ולבצע סירוסים ועיקורים. אני פונה למאכילי חתולי רחוב להשתמש בעמדות החדשות, לשמור על סדר וניקיון בהן”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close