הרכב בו דקר למוות את יוסף שמילוביץ. צילום: דוברות המשטרההרכב בו דקר למוות את יוסף שמילוביץ. צילום: דוברות המשטרה

נלכד תושב ק. מוצקין שערך מסע רצח אקראי במהלכו רצח את יוסף שמילוביץ ופצע קשה עוד תושב העיר

המשטרה פענחה את תיק הרצח של יוסף שמילוביץ, שנדקר למוות לפני שלושה שבועות בקרית מוצקין, והתמוטט בפתח תחנת המשטרה, והגישה אתמול הצהרת תובע כנגד תושב המקום בן 22 החשוד במעשה, שהמשיך ודקר אקראית עוד אזרח


בתום חקירה מואצת של ימ"ר חוף במהלך שלושת השבועות האחרונים, פענחה היחידה את תיק הרצח של יוסף שמילוביץ ז"ל, תושב קרית מוצקין בן 67 שנדקר למוות בתאריך 30.6.19 בעת שנסע עם רכבו סמוך לאזור מגוריו וכן פענחה המשטרה אירוע דקירה נוסף שבוצע, על פי החשד באותו היום על ידי אותו חשוד.

החשוד, תושב קרית מוצקין בן 22 נעצר על ידי היחידה המרכזית כבר ביום האירוע ומעצרו הוארך בבימ"ש מעת לעת, כאשר אתמול הוגשה נגדו הצהרת תובע ובימים הקרובים צפויה פרקליטות מחוז חיפה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים.

ראשיתה של החקירה בתאריך 30.6.19, כאשר הקורבן התייצב בשעת בוקר מוקדמת בפתח תחנת משטרת זבולון כשהוא דקור ופצוע באורח קשה, אולם ניסיונות ההחייאה עלו בתוהו וגורמי רפואה נאלצו לקבוע את מותו בבית החולים כעבור מספר שעות, כשבנוסף התקבל באותה תחנה דיווח על תושב קרית מוצקין נוסף בן 24 שהותקף על ידי אלמוני שדקר ופצע אותו באורח קשה ונמלט מהמקום.

 

אולי גם זה יעניין אותך

בתוך כך, המשטרה פתחה בסריקות עד למעצרו של החשוד, לצד ניהול חקירה מורכבת שכללה איסוף ובחינת ממצאים משלוש זירות שונות, קרי – רכבו של המנוח שבתוכו נדקר ועמו הגיע לתחנה, זירת הרצח בו נדקר וזירה שלישית בביתו של הפצוע השני.

בהתאם לממצאי החקירה שנאספו בזירה ואחריה, לרבות עדויות, מיצוי ראיות פורנזיות והפעלת אמצעים טכנולוגים מתקדמים, פוענח הרצח ואתמול הוגשה כנגד החשוד הצהרת תובע בבית משפט השלום בחיפה.

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך