קלרית גולדנר. "בעלת רקע דידקטי של 17 שנה". צילום: עיריית נשרקלרית גולדנר. "בעלת רקע דידקטי של 17 שנה". צילום: עיריית נשר

קלרית גולדנר נבחרה למנהלת החדש של בית הספר "רמות יצחק א'" בנשר. בעלת רקע עשיר גם בחינוך המיוחד

קלרית גולדנר היא המנהלת החדשה של בית הספר היסודי "רמות יצחק א'". בעלת תואר שני בניהול מערכות חינוך ועם רקע דידקטי עשיר גם בחינוך המיוחד. רועי לוי, ראש עיריית נשר: "שמחתי לדעת שגב' גולדנר רואה איתנו עין בעין ומבקשת להוביל יחד למידה משמעותית וחליפה לימודית אישית לכל ילד תוך הקנית ערכים"


קלרית גולדנר המנהלת החדשה של בית הספר היסודי "רמות יצחק א'" תחליף את ליהי גרוס אביטל, שניהלה את בית הספר בשנים האחרונות. קלרית בת 44, נשואה ואמא לשלושה, מתגוררת בקריית מוצקין, בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני בניהול מערכות חינוך. בנוסף, היא גם מאבחנת דידקטית.
את תפקידה ב-17 השנים האחרונות ביצעה במסירות ובמקצועיות בבית ספר לחינוך מיוחד "אהבה". קלרית גם הדריכה בתוכנית מרום במשרד החינוך חיפה, השמה לה למטרה לקדם שוויון הזדמנויות ולהעניק מעטפת ליווי פדגוגית ואירגונית בבתי ספר תת משיגים.
ראש העיר, רועי לוי, בירך ואמר: "מאז נבחרה קלרית, על ידי ועדת היועצים של משרד החינוך, קיימתי איתה מפגש יחד עם מנהלת מחלקת החינוך, גלי כהן, בו שטחנו בפניה את החזון החינוכי שאנחנו מובילים בעיר. שמחתי לדעת שגב' גולדנר רואה איתנו עין בעין ומבקשת להוביל יחד למידה משמעותית וחליפה לימודית אישית לכל ילד תוך הקנית ערכים."
אולי גם זה יעניין אותך

קלרית מאמינה בתקשורת בין אישית כבסיס לטיפוח תחושת האמון, השייכות והביטחון לצד הקניית מיומנויות חברתיות ופדגוגית.
לוי סיכם: "אני מאחל לקלרית, למורי בית הספר ולתלמידים בהצלחה. עיריית נשר בראשותי תמשיך להשקיע בחינוך את מירב המשאבים ותבחר את כח האדם האיכותי ביותר עבור חינוך הילדים שלנו."

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך