כמה שילמה תושבת טירת כרמל לבעל מכון כושר בעיר, לאחר שקראה לו בפייסבוק: “רמאי ושקרן” ואיך זה קשור לתמונה שפרסם המאמן?

מתאמנת במכון כושר בטירת כרמל לא אהבה פרסום תמונה מטעה לטעמה, שפירסם בעל המכון ומאמן כושר בעיר. אז היא כתבה שהוא "רמאי ושקרן" - בסוף היא שילמה על זה. והתמונה המטעה? זה כבר סיפור אחר

מאמן כושר ובעל מכון כושר בטירת כרמל החליט לתבוע את תושבת העיר, שהייתה מנויה במכון לשעבר – זאת לאחר שזו כתבה עליו בפייסבוק באחד הדפים המרכזיים בעיר, כי הוא “רמאי ושקרן”.

מאמן הכושר ובעל המכון כושר בטירת כרמל, משמש כמאמן כושר אישי מוסמך ויועץ תזונה. 

בספטמבר 2017 פרסם המאמן בדף הפייסבוק שלו מודעת פרסומת בה תמונות “לפני ואחרי” של גבר שהתאמן במכון באותה עת. בתמונות נראתה הפחתת משקל משמעותית במשקלו, ומעל היה כיתוב המעודד אחרים להצטרף למכון הכושר ולהוריד אף הם ממשקלם. ושם הופיע גם מספר הנייד של מאמן הכושר.

את המודעה ראתה תושבת העיר, שאף היא רשומה לאותו מכון ומכירה היטב את המצולם. משראתה את הפרסום, פנתה הצעירה למאמן הכושר בהודעה קולית בוואטסאפ בה טענה בפניו כי היה ראוי לציין בפרסומת שהמצולם עבר ניתוח לקיצור קיבה וכי המודעה מטעה את הצרכנים. לאחר התכתבות בין השניים החליט מאמן הכושר לחסום בדף הפייסבוק שלו את הצעירה ואף חסם אותה בדף מכון הכושר. בתגובה – הצעירה ביטלה את המנוי שלה במכון.

אך שם לא תמה הסאגה- כעבור כמה חודשים הופיע פוסט שכתב אביו של המאמן בו הוא התלונן על כך שראש העיר לא נותן לבנו מלגה. המאמנת לשעבר לא שתקה וכתבה תגובה בה היא ממליצה שלא להתקרב למאמן הכושר הזה ואף הוסיפה: “בן אדם רמאי ושקרן! מעלה תמונות של אנשים אחרי קיצור קיבה עם כיתוב לפני ואחרי ורושם שהשינוי נעשה דרכו! עבודה בעיניים נטוווו!!!”.

מאמן הכושר החליט לא לשתוק ותבע ממנה למחוק את התגובה ולפצות אותו ב-50 אלף שקל. הצעירה סרבה וכך העניין הגיע לשולחן בית משפט השלום בחיפה.

שם פסקה השופטת כי אכן מדובר בהוצאת דיבה וגם אם במודעה שפרסם מאמן הכושר לא צוין כי המופעי בתמונה רזה בשל ניתוח ולא בזכות האימונים, לא מדובר לגמרי בהונאה המצריכה האשמות כפי שנכתבו על ידי הצעירה.

הפיצוי שנפסק למאמן הכושר הוא של 9000 שקל, ולא 50 אלף כפי שביקש.

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close