רועי לוי יחד עם ההורים במחאה וקריאה לפיקוח על מעונות היום. צילום: עיריית נשררועי לוי יחד עם ההורים במחאה וקריאה לפיקוח על מעונות היום. צילום: עיריית נשר

ראש עיריית נשר, רועי לוי, הצטרף אמש למחאת ההורים: "זעקות הילדים חייבות להישמע היטב בממשלת ישראל"

ראש עיריית נשר, רועי לוי, הצטרף אמש למחאת ההורים בנוגע לדרישה לפיקוח במעונות ופעוטוני היום. לוי סיפר: "ביקשתי מיועמ"ש העירייה לבחון אפשרות להוסיף לחוזים של העירייה עם מפעילים פרטיים סעיף לחוזה שיחייב אותם בהתקנת מצלמות במעגל סגור כחלק מתנאי המכרז"


ראש עיריית נשר, רועי לוי, שהוא עצמו אב לשלושה ילדים קטנים בהם בגילאי מעונות יום, הצטרף אמש להפגנות ומחאות ההורים שדורשים פיקוח במעונות היום והפעוטונים, לנוכח המקרים הקשים שנחשפו עוד ועוד בחודשים האחרונים עם התעללויות קשות בפעוטות.
לוי אמר אתמול: "כאב לילדים שהתחנכו במעונות יום ונפגשו בכל בוקר במטפלות חמות, אוהבות ומחנכות, אני מבקש לחזק את אותן מטפלות מסורות ובמקביל  את המוחים היום בהפגנות ברחבי המדינה. לא נותרה עין יבשה בימים האחרונים למראה אותם פעוטות שחוו התעללות משטן בדמות אשה ולכן, הזעקות חייבות להישמע היטב בממשלת ישראל.
אולי גם זה יעניין אותך

"עיריית נשר , אינה מפעילה מעונות יום באופן עצמאי אלא באמצעות מפעילים פרטיים וכאלו שמוכרים על ידי משרד הכלכלה (ויצ"ו, נעמת ואמונה). כתוספת להצעת החוק "התקנת מצלמות לשם הגנה על פעוטות במעונות יום לפעוטות", שהובילה השרה יפעת שאשא-ביטון ואושרה בקריאה שנייה ושלישית, ביקשתי מיועמ"ש העירייה לבחון אפשרות להוסיף לחוזים של העירייה עם מפעילים פרטיים וכן עם מפעילים המוכרים על ידי משרד הרווחה , סעיף לחוזה שיחייב אותם בהתקנת מצלמות במעגל סגור כחלק מתנאי המכרז.
הצבת המצלמות יכולה רק להרתיע מפגיעה בפעוטות ולאתר מקרי פגיעה. והן לא יכולות להחליף הדרכות, ביקורים ובעיקר,  קשב שלנו ההורים לילדים היקרים שלנו".

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך