קריית ביאליק חגגה בת/בר מצווה קהילתית

מועצת הנשים קריית ביאליק יזמה אירוע בת/בר מצווה קהילתי בשיתוף עיריית קריית ביאליק ו"מקום משלנו", מיזם חברתי - קהילתי.

האירוע והמרגש התקיים בבית ח"ן על טהרת ההתנדבות, כאשר אנשים טובים נרתמו לטובת החגיגה ותרמו מזמנם, מכספם ומכישרונם לטובת הילדים על מנת להעניק חוויה של אושר ושמחה.

התקליטן, הצלמים, הקייטרינג, ההגברה והתאורה, הלהקה, העוגות, הזרים והבלונים – הכל נתרם לטובת האירוע. 90 אורחים הגיעו לחגוג עם ילדי בר/בת מצווה בהתרגשות גדולה.

Tags

חברת מועצת העיר ענת וורמברנד, שעמדה בראש מארני האירוע: “בני ובנות מצווה יקרים, אתם ניצבים בפני תקופה חדשה, מלאת אתגרים וחוויות. אנו מברכים ומאחלים שאמת ויושר ילוו את דרכיכם ויתוו את צעדיכם בתבונה, בגרות ודרך ארץ.זכרו להיות אנשים טובים וערכיים. אנו כקהילה נמשיך ללוות ולתמוך בכם בצמתים מרכזים בחייכם”.

ראש העירייה, אלי דוקורסקי, הודה לכל השותפים שתרמו להצלחת האירוע ופעלו בהתנדבות מלאה: “אלמלא עזרתכם הארוע לא היה יוצא לפועל. כאשר אנשים טובים נרתמים למטרה נעלה, התוצאה היא משמעותית ומבורכת”. דוקורסקי הודה לחברת מועצת העיר ויו”ר מועצת נשים וועדה לקידום הילד, ענת וורמברנד על היוזמה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות
Close
Close