צפו: המשטרה חסמה את צומת מת"ם בשעה זו. ממשיכות התפרעויות בצמתים בקריות. המפגינים בקריאות: "מלחמה!" פצועים מחזיזים

המשטרה חסמה בשעה האחרונה עם ניידות את כל הכניסות לצומת מת"ם בכניסה לחיפה - כנראה כדי למנוע הגעת מפגינים מחוץ לאזור. ההתפרעויות ממשיכות בצומת קריית אתא, צומת הצריף ובצירי התנועה בקריות. פצועים מהשלכות חזיזים


המשטרה חסמה בשעה האחרונה את צומת מת"ם בכניסה לחיפה מכל כיווניו. ככל הנראה הכוונה למנוע הגעת מפגינים מחוץ לעיר.

מאז שעות הבוקר ההתפרעויות וההפגנות עם הבערת צמיגים וחסימת צירי התנועה בכל רחבי הקריות וביציאות מחיפה, שיבשו את חייהם של כל תושבי הקריות, חיפה ונשר.

במשך שעות התנועה בכבישים 22 וצירי התנועה המרכזיים מחיפה לקריות נחסמו לגמרי. נהגים רבים חשו ברע, וצוותים של איחוד הצלה החלו להגיש סיוע לנהגים בצירים השונים – טיפלו בנהגים ונוסעים שחשו ברע, סיפקו בקבוקי מים – כשאליהם מצטרפים מאוחר יותר פקחי עיריית חיפה ואף מפנים קשישים ונשים הרות על גבי אופנועי איחוד הצלה.

ההתפרעויות והפרות הסדר, הכוללת הבערת צמיגים וכן קריאות של "מלחמה, מלחמה!" נמשכים בשעות האחרונות, עם מפגינים שאף זורקים חזיזים וזיקוקים, כשחלק מהם פגעו בעוברים ושבים וחלק מהמפגינים שקיבלו טיפול במקום.

כאמור בשעה האחרונה המשטרה הציבה מחסומים וניידות שחוסמות את כל צומת מת"א בכניסה לחיפה – ייתכן והכוונה למנוע הגעת מפגינים ומתפרעים נוספים מחוץ לחיפה.

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך