רונן דהן ז"ל. מתגייסים להבאת גופתו לקבורה של הדי.ג'יי החיפאי שנרצח. צילום: דף פייסבוקרונן דהן ז"ל. מתגייסים להבאת גופתו לקבורה של הדי.ג'יי החיפאי שנרצח. צילום: דף פייסבוק

חברים ומשפחה קוראים לגיוס תרומות כדי לממן את הבאת הדי.ג'יי החיפאי, רונן דהן שנרצח במקסיקו, לקבורה בארץ

חברים, בני משפחה ואוהדים של הדי.ג'יי החיפאי, רונן דהן, שנרצח אמש במועדון במקסיקו מתגייסים לעזרת המשפחה להשיג מימון להבאת גופתו של בנם לקבורה בארץ


אמש,במהלך מסיבה במועדון בסאן לואיס פוטיסו במקסיקו נרצח הדי.ג'יי החיפאי, רונן דהן ז"ל, שהגיע לתקלט במועדון במסגרת מסע הופעות שלו שהיה מתוכנן להיארך כעשרה ימים.

עתה, חברים ובני משפחה יוצאים בקריאה לעזור להם לממן את העלויות היקרות בהבאת גופתו לקבורה בארץ. כמו כן, המשפחה פנתה לגורמים בעיריית חיפה כדי שיעזרו להם בהקמת אוהל האבלים.

אחד מחבריו, די ג'יי אבי ניסים פנה וכתב: "בעקבות מותו הטראגי של חברינו היקר רונן דהן (perplex) אתמול במקסיקו. *יש צורך דחוף בעזרתכם במימון הוצאות הבאת גופתו לארץ. לצערינו אין כעת באפשרות המשפחה לממן את כל ההוצאות, ולנסות להשיג מימון וסיוע מגופים שונים לוקח זמן…בואו נתאחד ונאפשר למשפחה להביא את רונן יקירינו לקבורה במהירות".

ניתן לתרום ישירות לחשבון הבנק של אימו:
בנק דיסקונט, סניף 106 (בית הקרנות), חשבון 16059, ע"ש זניט דהן. נא לרשום בפירוט כי מדובר בתרומה

רונן דהן בן ה-45 נרצח אמש במהלך מתקפה של חברי קרטל מקומי על מועדון לילה בעיר. בשעה 6 בבוקר שעון מקומי, התקבלו דיווחים על יריות וקולות פיצוץ במועדון הריקודים שממוקם בעיר טיירה בלאנקה.

עם הגעת הכוחות נמצא כי דהן ועוד אדם נוסף נהרגו במתקפה הרצחנית. ככל הנראה, מדובר בקרטל מהאכזריים במקסיקו שנוהג להגיע למועדונים ולירות ולרצוח בכדי לסמן טריטוריות ולהוכיח רק הקרטל יכול לשלוט בחיי הלילה.

 

 

אולי גם זה יעניין אותך

רבים ספדו בדף הפייסבוק של די.ג'יי רונן דהן וכתבו: "אנחנו לא מאמינים שאדם כישרוני כמוך נלקח מאיתנו בלי כל סיבה".

רבים בחיפה הכירו את רונן דהן והוקירו רבות את פועלו.

כאמור, המשפחה ממחנה דוד בחיפה זקוקה לכל עזרה למימון הבאת גופתו וכן עזרה לאוהל האבלים במהלך השבעה.

 

תגובות:
עוד ניוזים בשבילך