תכירו את עודד קוגוט החיפאי, אלוף ישראל בקטגוריית נוער בנג”ש 2019

עודד, רוכב האופניים בוגר ריאלי חיפה, זכה במקום הראשון בתחרות אליפות ישראל בקטגוריית נוער בנג"ש 2019 שהתקיימה השבוע בדרום הארץ


עודד, יליד חיפה בן 18, בוגר כיתה י”ב, מסיים בימים אלו את לימודיו בביה”ס הריאלי שבחיפה. כבר שנים שעודד לא מפסיק להתאמן ברכיבה על האופניים, כשבכל הזדמנות תראו אותו רוכב בכבישי הארץ, חורש את ישראל לאורכה ולרוחבה. כבר בילדותו רכב בכל אזור בארץ ישראל, השתתף בתחרויות רכיבה רבות בארץ ובעולם ולא ויתר לעצמו לשנייה.

עודד נפצע עשרות פעמים בכל חלקי גופו במהלך הרכיבה, הן ע”י רכבים והן בתאונות עצמיות, החלקה בכבישים במדרכות ועוד… לפני כשנתיים, במהלך תחרות בחו”ל, אליה התכונן עודד חודשים רבים, הוא נפצע, אושפז בבי”ח וחזר לארץ עצוב, חבול ושבור. אך הוא לא וויתר לעצמו וקם על הרגליים ולמרות הפציעה והכאבים חזר להתאמן לקראת תחרות אליפות ישראל לשנת 2019. התחרות הייתה כל עולמו של עודד וחלומו ותקוותו היו לנצח בה, אלא שבמהלך אחד האימונים לתחרות, בדצמבר האחרון שוב נפצע עודד, הפעם בתאונת דרכים ונזקק לאשפוז ממושך ולניתוחים. כשכבר חשבו בסביבתו שזהו, הפעם הוא כבר יזדקק למנוחה ארוכה, שוב הפתיע עודד ולא וויתר… הוא התאושש מהר ולמרות שנתבקש לנוח ע”י הרופא, עודד המשיך להתאמן בכל יום מספר שעות באימונים קשים וביקש להשתתף באליפות נג”ש 2019 בישראל.

אז עודד חזר להתאמן בכל הכוח והשבוע זה קרה! עודד האלוף הגשים את חלומו ועמד בטקס מרשים במקום הראשון על דוכן המנצחים באליפות ישראל לנוער ברכיבה על אופניים נגד השעון, כשהוא מניף את הגביע ואת החולצה שקיבל ודגל מדינת ישראל.

אולי גם זה יעניין אותך
תגובות:
עוד ניוזים בשבילך